Онлайн трансляция

11.12.2017 | 10:19

16 грудня об 10:00  запрошуємо Вас взяти участь у плануванні майбутнього  міста Сміли та напрацюванні дієвих способів співпраці громади, бізнесу та влади міста. Захід відбудеться в приміщення малої зали Міського будинку культури Смілянської міської ради за адресою: вул.Соборна, 100

Захід має на меті:

- зробити аналіз поточної ситуації в місті,

- ознайомити з найкращими практиками місцевого самоврядування в України та за кордоном,

- зібрати ідеї щодо розвитку міста та сформувати його бачення у майбутньому,

- знайти активних людей, які готові будуть у партнерстві з владою реалізовувати напрацьовані  зміни.

Модератор зустрічі – Тамара Сухенко, соціальний психолог, фасилітатор.

Немирович Тетяна - громадський діяч, фасилітатор, соціальний підприємець ( уродженка Сміли).

Друзенко Тетяна – модератор, громадський діяч.

Зустріч буде проведена з урахуванням найкращого міжнародного досвіду роботи з великими  групами  для залучення жителів до розвитку населених пунктів.

Нас об'єднує  бажання жити ( або якщо серед ваших мрій жити …) в  безпечному, гарному, процвітаючому місті,  в якому буде  комфортно нашим дітям та онукам. Запрошуємо і чекаємо на Вас! Якщо Ви підприємець, чиновник, голова чи активний учасник ОСББ, фахівець з досвідом управління, проектного менеджменту, економіки, господарювання, містобудування, ІТ, викладач, студент, старшокласник, волонтер, свідомий громадянин з бажанням долучитися до розвитку міста, готовий вкладати свій час, енергію, знання та навички в нові проекти. Бажаного майбутнього можна досягти тільки завдяки заздалегідь запланованим діям.

Зустріч проводиться за участі керівництва міста Сміла, депутатів міської ради, працівників державних установ міста.

Реєстрація на захід обов’язкова, якщо ви бажаєте взяти участь:

1)  зареєструйтесь на сайті міської ради (залиште реєстраційні дані в коментарі під цією статтею)  та отримайте підтвердження.

2)  або зателефонуйте:  (організатор Наталія – 050 464 06 09)

Реєстрація буде завершена, як тільки  кількість учасників буде перевищувати можливості розмістити учасників в приміщенні.

Дамо нове дихання нашому місту разом!

Захід здійснюється за підтримки Смілянської міської ради.

Реєстраційний лист:

1.       Прізвище, ім`я, по батькові

2.       Контактний телефон та e-mail

3.      Сфера діяльності або спеціальність

4.      Мотивація до відвідування заходу

(для реєстрації обов’язково залиште реєстраційні дані в коментарі цієї статті)

Додати новий коментар

Газета Сміла