11.09.2019 | 08:03

Смілянин Михайло Лихолай звернувся до центру зайнятості щоб знайти роботу та заробити гроші на операцію, яку сам потребує. Чоловік розповідає, що весною цього року йому вже зробили декілька операцій, але планово потрібно зробити ще одну.

Пан Михайло каже: «Мені потрібна така робота, яку б я міг витримати фізично. Я токар-карусельник, закінчив курси за фахом «тракторист». Ще маю досвід роботи охоронцем. Адміністратор центру зайнятості уважно вислухала мої побажання, задавала уточнюючі питання. І запропонувала сезонну роботу. Обов’язки для мене дійсно посильні, на роботу доставляють, гідна заробітна плата. І головне – після закінчення робіт я зможу звернутися до лікарів.»

Лариса Задорожна – заступниця начальниці відділу організації працевлаштування населення. Вона перша зустрічає кожного відвідувача, вивчаєіндивідуальні потреби та побажання. Фахівчиня центру зайнятості розповідає: «У випадку з паном Михайлом була не зовсім стандартна ситуація, адже чоловік хоче заробити кошти на покращення здоров’я. Він активно розпитував про підходящі вакансії. Виявилося, що він постійно слідкує за нашими новинами і про багато вакансій знав сам. Тому я порадила пройти співбесіду на ту посаду, яка б найбільше йому підійшла за станом здоров’я. Я щиробажаю, щобчоловікбувздоровим та звертався до нас за допомогоюще.»

Підготувала Ангеліна Хоменко, фахівчиня СМРЦЗ

27 лютого

14.40 - КВК, "Фільм, фільм, фільм", Актова зала коледжу харчових технологій НУХТ

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості