Онлайн трансляция

02.11.2017 | 09:13

Доброю традицією для гуртка  «Цікава математика», керівником якої є учитель математики  Н.М. Коломиза, стало відвідування занять  з навчальних предметів у навчально-науковому інституті інформаційних технологій  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.Цьогоріч  до членів гуртка приєдналися й учні ІІ-Б курсу разом зі своїм класним керівником, теж учителем математики,  Л.Г. Ковтун.

Перше, що відвідали лідерці, була лабораторія демонстраційних експериментів. Захоплюючі досліди з використання законів збереження імпульсу, Бернулі, Джоуля Ленса для учнів продемонстрували завідуючий кафедри фізики Микола  Пасічний   та викладач кафедри Яків Тарнавський. Діти познайомилися з маятником Ньютона, явищем електромагнітної індукції, гіроскопічним ефектом, з явищем накладання звукових хвиль. Кожен дослід детально обговорювався. Найактивнішими у фізичній вікторині стали Аніта Литкіна, учениця 6-Б класу та Діана Еленгаупт, учениця ІІ-Б курсу,  повідомляє учениця 9-Б класу, староста гуртка «Цікава математика»НВК «Лідер»Поліна Кожуховська.

Викладачі та студенти кафедри математики  провели для лідерців заняття з логіки, яке завершилося конкурсом «Математичних головоломок». Команда учнів 6-Б класу зайняла І місце у номінаціях:

• Шургай Андрій «Танграм»

• Скляренко Олена «Ханойська вежа»

• Лінчевська Анна «Шестигранна колючка»

• Шатайло Вероніка «Многогранник»

• Заболотній Владлен «Косий вузол»

• Осипенко Софія «Магічні куби»

Лінчевська Анна провела майстер-клас з виготовленню іграшок із повітряних кульок, які діти залишили в інституті на згадку про себе та про  цікаву зустріч. Найцікавішим заняттям для дівчат було заняття із фітнесу, яке провела викладач кафедри фізичного виховання Інна Дудник, а для юнаків відбулося супертренування з футболу під керівництвом учителя фізичного виховання Андрія Хоменчука. За старання та знання діти отримали нагороди – грамоти та призи – брошури з логічними задачками, логічними іграми, комплект цікавих головоломок та солодкі смаколики. Щира вдячність батькам, учителям та викладачам Національного університету за  море позитиву, гарний настрій, за здійснення дитячих бажань.

Газета "Сміла"

Газета Сміла