Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

06.04.2018 | 07:58

Невідомий світ завжди вабить до себе подорожуючих. А якщо він має ще й певні родзинки, то знайомство з ним залишається у пам’яті на все життя. Саме такою стала екскурсія до Києва дев’ятикласників НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3-колегіум» м. Сміли. А запам’яталась вона усім як солодко-зіркова подорож. Чому?

Солодкою стала перша частина екскурсії, коли учні мали змогу відвідати «Київську кондитерську фабрику «Рошен». Дев’ятикласники спочатку мали змогу у лекторській залі послухати розповідь і переглянути фільми про продукцію, яку випускає це підприємство, та дізнатись, де ще є такі фабрики і куди транспортується ця дивовижна продукція. Потім екскурсантів було запрошено за солодкий стіл, де можна було поласувати свіженькими бісквітами. А після цього всі учасники екскурсії отримали солодкі подарунки! Але найцікавіше було попереду. Кожен міг потрапити до цеху, де виготовляються такі солодкі і привабливі цукерки «Вечірній Київ». Але для цього потрібно було вбрати себе в спецодяг. Це було необхідно і дуже симпатично! Екскурсанти були схожі на медпрацівників чи комісію з перевірки виготовлення смаколиків! Учні зачаровано спостерігали за працівниками та машинами-роботами. Ця робота так усім сподобалась, що дехто з учнів саме тут вирішив, куди потрібно йти далі вчитись!

Мрії переповнювали дев’ятикласників. А яке місце найкраще підходить для цього? Звісно, під зоряним небом! Тому наша подорож із солодкої переростала у зоряну – дев’ятикласники попрямували до місцевого планетарію. Зайнявши місця у зручних кріслах, учні з подивом і цікавістю осягали таємниці неба. Зорі розповідали свої легенди, планети прокладали  маршрути, сонце дарувало тепло та енергію. Всі ніби побували у зоряній казці!

Дорога додому була легкою і веселою. Діти ділились своїми враженнями, обмінювались позитивними емоціями. А попереду – подорож у велике і непередбачуване життя. Тож нехай вона теж завжди буде солодкою і зірковою для всіх!

Ольга Чуйко, Жанна Шевченко,

класні керівники 9-их класів школи №3-колегіуму

Реєстрація на сайті

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

Газета Сміла

 

 

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”

Профіль у соціальній мережі

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ