Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

17.09.2019 | 12:05

З нагоди Дня міста Сміли та Дня фізичної культури і спорту в Україні біля міського будинку культури відбулися показові виступи спортивних клубів і спортивних колективів Будинку дитячої та юнацької творчості й Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

Виступами глядачів порадували кращі спортсмени спортивного клубу «Восток» (фунако шишотокан карате) – президент СК «Восток» - Цаподой Сергій, майстер спорту України міжнародного класу, тренериПолубінський Костянтин, Здоренко Юрій; спортивного клубу «Спарта» (традиційне карате) Голова клубу Ковбаса Станіслав, тренер першої категорії, суддя міжнародної категорії, майстер спорту України, володар з карате 5-го Дану; спортивного клубу «Аякс» (кунг-фу) Президент центру Козін Олександр, майстер спорту України  з кунг-фу.

Приємним сюрпризом для дітей та глядачів стали виступивихованцівгуртка «Юні гімнасти» БДЮТ – керівник гуртка Мартіян Ксенія майстер спорту України з художньої гімнастики; секції «Спортивна гімнастика» ДЮСШ «ОЛІМП» (тренери – Бараненко Микола, Рожицин Геннадій).

Яскравими були виступи спортивного клубу «Вольнік» (вільна боротьба) тренер Панчоха Марина майстер спорту України з вільної боротьби, клубу бойових мистецтв «Торнадо» (кудо) тренер Діхтяр Роман майстер спорту України.

Шквал емоцій викликали виступи юних спортсменів секції «Таеквондо»  ДЮСШ «ОЛІМП»(тренер Грицай Євгеній – майстер спорту України, чорний пояс, 1 дан.), спортивного клубу «Олімпійські надії» (дзюдо), керівник – Береговенко Віктор, викладач вищої категорії, кандидат у майстри спорту з дзюдо.

Святкового настрою додали чарівний музичний супровід кожного виступу та чудові костюми юних спортсменів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

12 жовтня

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з міні-футболу 2019 року «Локомотив – ліга», Стадіон "Локомотив"

10.00 - Кубковий турнір з тенісу (серед вихованців середньої та старшої груп), Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Концерт до Дня українського козацтва, Клуб мікрорайону Гречківка

13 жовтня

12.00 - V тур Чемпіонату Черкаської області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (І коло), Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

14 жовтня

10.00 - Покладаня квітів до пам'ятних знаків Якова Водяного, Площа північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

11.00 - Вшанування та покладення квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, Площа перед Будинком Рад

15.30 - Заняття в школі волонтерів, Міський будинок культури

15 жовтня

12.00 - Сторітеллінг «Сила нескорених» до Дня захисника України, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

16 жовтня

12.30 - Бібліографічний огляд «Дивовижні історії з життя тварин», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

14.00 - Фінал міських змагань з футболу "Шкіряний м'яч", Стадіон "Юність"

15.00 - VI тур Чемпіонату області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (1 коло), ДЮСШ  «Олімп» - «Дніпро», Стадіон "Юність"

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

10.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ