22.02.2021 | 16:53

Заступник міського голови Тетяна Карло провела ряд щотижневих робочих нарад із структурними підрозділами виконавчого комітету, діяльність яких вона координує.

З представниками освітньої галузі розглянуті питання щодо удосконалення пожежної безпеки та безпечного середовища в закладах освіти. Обговорені підсумки роботи за минулий тиждень, визначено пріоритетні напрямки  на поточний тиждень.

Начальник служби у справах дітей проінформувала про підготовку до проведення координаційної ради з профілактики правопорушень та запобіганню злочинності серед дітей на базі ДНЗ «Смілянський ЦППРК», стан придбання житла особам з числа дітей позбавлених батьківського піклування, підготовку 8 проектів рішень на чергове засідання виконавчого комітету, взаємодію з навчальними закладами щодо залучення дітей до навчання.

На нараді з представниками медичної галузі презентували роботу виїзної спільнотної бригади охорони психічного здоров’я КНП “Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради”.

Керівникам закладів охорони здоров’я представник обласної психіатричної лікарні Наталія Губар розповіла про те, що мобільна бригада працює із 20 жовтня 2020 року в межах проєкту Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вони здійснюють комплексне консультування і супровід з надання психіатричної, психологічної і соціальної допомоги.

Тетяна Карло наголосила на важливості надання таких послуг у Смілі і запропонувала презентувати роботу мобільної бригади у всіх закладах охорони здоров’я.

4 березня

15.00 Концерт  «8 березня не для слабких! Суто жіноча історія», Будинок культури ім. Т.Шевченка

5 березня

12.00 Літературно – музичне вітання «Зустрічаймо весну разом», Мала зала Міського Будинку кудьтури

6 березня

13.00 Святковий концерт «Чарівне свято весни», Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

​ 14.00 Концерт  «Вітання жінці, матері, коханій…» Клуб мікрорайону Гречківка

7 березня

17-00 Концерт джаз-квінтету (м. Черкаси), Міський Будинок культури

9 березня

10.00 Мітинг та покладання квітів до пам’ятника видатному Кобзареві Тарасу Шевченку, Привокзальна площа біля пам’ятника Т.Г. Шевченка

12.00 До 207 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка презентація відеонарису «Голос крізь віки», Мала зала МБК

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU