ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

16.10.2020 | 08:53

Переможцем номінації «Найкраще фото області» в українській частині міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» стало аерофото гідрологічного заказника Ірдинське болото, розташованого в Черкаському і Смілянському районах Черкаської області.

Автором фото є Андрій Чуяшенко, який взяв участь у конкурсі вперше, інформують в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОДА.

«З Ірдинем пов’язана історія мого рідного міста, тому давно бажав пересвідчитись, що саме ховається за легендами. Зимова розвідка тільки посилила давню домовленість з друзями, що треба вирушити у водну подорож, адже це місце найцікавіше дивитись саме з води. На берег ми вийшли тільки на обід, тож майже всі фотографії зроблені саме з човна, і для мене це був перший запуск дрона в таких умовах. Після першого ж повороту, коли ми випливли з очеретяного тунелю, мене вразили крихітні «острівці». На одному з них відпочивала черепаха, на іншому було покинуте гніздо, часто на них зустрічались дерева. Самі ж острівці групувались у непрохідні хащі, формуючи маршрут з безліччю поворотів, хоча з повітря лабіринт лягав у геть інший малюнок», — розповів історію створення фото Андрій Чуяшенко.

28 жовтня

9-30 Покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України, Міський прак культури та відпочинку

10-00 Позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020