Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

22.11.2019 | 13:57

У ліцеї «Лідер» освітянську громаду міста зібрало свято «Вчителю, ти гідний шани  і любові і пошани!», приурочене конкурсу «Учитель року 2020». Цього року свій талант та творчість показали понад 37 вчителів зарубіжної літератури, історії, образотворчого мистецтва, початкової освіти та хімії.

Щоразу вчителі Сміли із різних предметів доводять, що сучасний вчитель – це надзвичайно творча, різностороння людина, яка постійно перебуває у пошуку, навчається та удосконалюється для того, щоб передавати нові знання молодому поколінню. Кращих із кращих у Смілі обрали у першому зональному етапі конкурсу. З кожного предмету були свої завдання, які оцінювало компетентне журі. Вчителі показували майстер-класи проекти, та уроки, проходили методичні практикуми, тестування, практичну та контрольну роботу, а з окремих предметів навіть провели експеримент та стали учасниками методичного експромту. За підсумками перші місця визначили у номінаціях «Початкове навчання», «Зарубіжна література» та «Історія».

І місце здобули:

Наталія Юріївна Бабіченко, вчитель початкових класів школи №11, у номінації «Початкове навчання»

Тетяна Миколаївна Скубенко, вчитель зарубіжної літератури школи №1, у номінації «Зарубіжна література»

Юрій Вікторович Денщиков, вчитель історії ліцею «Лідер», у номінації «Історія»

Анна Сергіївна Ворона, вчитель історії гімназія імені В.Т.Сенатора ,у номінації «Історія»

ІІ місце посіли:

Світлана Станіславівна Кузьменко, вчитель початкових класів школи №15, у номінації «Початкове навчання»

Марина Віталіївна Тарасенко, вчитель хімії школи №1, у номінації «Хімія»

Марина Володимирівна Бойко, вчитель зарубіжної літератури школи №6, у номінації «Зарубіжна література»

Наталія Петрівна Азарова, вчитель зарубіжної літератури школи №4, у номінації «Зарубіжна література»

Олена Віталіївна Козова, вчитель образотворчого мистецтва школи №11, у номінації «Образотворче мистецтво»

Людмила Іванівна Яхненко, вчитель образотворчого мистецтва школи №1, у номінації «Образотворче мистецтво»

Ірина Миколаївна Пелих, вчитель історії школи №4,у номінації «Історія»

ІІІ місце отримали:

Олена Анатоліївна Нечипоренко, вчитель початкових класів школи №11, у номінації «Початкове навчання»

Марина Олексіївна Лисюк,вчитель хімії школи №15, у номінації «Хімія»

Олена Миколаївна Мачульська, вчитель образотворчого мистецтва школи №15, у номінації «Образотворче мистецтво»

Вчителі, які посіли І місце візьмуть участь у обласному відбірковому етапі конкурсу «Вчитель року – 2020», який відбудеться 2 грудня у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Автор: svit_politika_81

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

14 грудня

10.00 - Турнір  пам'яті Б.М. Гударенка з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

16 грудня

10.00 - Тренінг з комп’ютерної грамотності, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої

11.00 - Дитячі посиденьки: «Цікавинки про улюблений напій» до Міжнародного дня чаю, Центральна дитяча бібліотека

17 грудня

14.30 - Особистий прийом громадян міським головою Олексієм Цибко

18 грудня

11.30 - Бібліографічний огляд «Я України син і щиро гордий цим» (про В.Симоненка), Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

19 грудня

10.00 - Літературно-театралізоване свято: «Стелить сніг у даль безкраю шлях Святому Миколаю», Центральна дитяча бібліотека

15.00 – Святкова програма «По всьому світу Миколай іде до діток», Міський будинок культури

15.00 - Привітання танцювального колективу до свята Миколая, Клуб М. Яблунівки

15.00 - Тріумф досягнень «Діти наше майбутнє», Читальний зал ЦМБ ім. О.Журливої;

16.00 – Урочисте відкриття центральної міської ялинки, Центральна площа міста

16.30 Новорічні вітання в резиденції святого Миколая  «На гостинах у Святого Миколая…», Будинок культури ім. Шевченка;

20 грудня

10.30 - Свято новорічної ялинки «У вогнях ялиночка в новорічний час», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

20 грудня по 14 січня 2020 р.

Святковими вітаннями, іграми та розвагами від Діда Мороза в «Резиденції Діда Мороза» (за попереднім записом), Будинок культури ім. Шевченка

21 грудня

10.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія №5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія №5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ