Фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020) |
Фракція Черкаської обласної організації політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!» (утворена на ІІ сесії міської ради 24.11.2020) |
1.Березань Ярослав Григорович – голова фракції |
1. Далібожак Валентина Миколаївна – голова фракції |
2.Трегубов Валерій Леонідович |
2. Таібов Рамазан Курбанович – заступник голови фракції |
3.Пархоменко Олександр Олександрович |
3. Далібожак Іван Степанович |
|
4. Якушенко Микола Трохимович |
|
|
Фракція політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» (утворена на ІІІ сесії міської ради 01.12.2020) |
Фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020) |
1. Глущенко Максим Леонідович – голова фракції |
1. Поліщук Богдан Анатолійович – голова фракції |
2. Бандурко Людмила Миколаївна – заступник голови фракції |
2. Зайцев Сергій Анатолійович – заступник голови фракції |
3. Дорошенко Віктор Миколайович |
3. Ткаченко Олександр Анатолійович |
4. Криворучко Мар'яна Володимирівна |
4. Шапошник Андрій Борисович |
5. Любченко Юлія Євгенівна |
|
6. Озірський Олександр Макарович |
|
7. Сілко Оксана Іванівна |
|
8. Студанс Юрій Іварович |
|
9. Федоренко Марина Олександрівна |
|
|
|
Фракція Всеукраїнського об’днання «ЧЕРКАЩАНИ»(утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020) |
Фракція Черкаської обласної організації «Політична партія «НАШ КРАЙ» (утворена на IV сесії міської ради 08.12.2020) |
1. Книж Олег Олександрович – голова фракції |
1. Стуженко Микола Анатолійович – голова фракції |
2. Гнідая Софія Анатоліївна |
2. Кредзинський Юрій Якович – заступник голови фракції |
3. Лихолай Віктор Олексійович |
3. Косенко Роман Валерійович |
4. Стригун Анатолій Миколайович |
|
|
|
Фракція партії «Народний Рух України» (утворена на V сесії міської ради 16.12.2020)
|
Фракція партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (утворена на VІІ сесії міської ради 27.01.2021)
|
1. Овчаренко Віктор Степанович – голова фракції |
1. Груша Роман Сергійович – голова фракції |
2. Ніколаєв Олександр Васильович – заступник голови фракції |
2. Овчаренко Наталія Михайлівна – заступник голови фракції |
3. Дякон Іоланта Леонідівна |
3. Меркулов Микола Леонідович |
|
4. Милостяк Валерій Анатолійович |