Закрити

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

14.06.2017 | 11:14

Фракція Смілянської міської організації  партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

1.

Голуб Анатолій Андрійович

голова фракції

2.

Прусс Володимир Миколайович

 

3.

Федун Віталій Вікторович

 

Фракція Смілянської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –Укроп»

1.

Глущенко Володимир Олександрович

голова фракції

2.

Давиденко Василь Іванович

 

3

Кривко Антон Іванович

 

4.

Перемей Вячеслав Анатоліїович

 

Фракція Смілянської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

1

Салов Володимир Іванович

голова фракції

2

Дериземля Ольга Іванівна

 

3

Старіков  Андрій Григорович

 

4

Трусов Валерій  Євгенійович

 

Фракція Смілянської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Черкащани»

1

Ткаченко Ольга Петрівна

голова фракції
2 Стригун Анатолій Миколайович  
3 Портянко Василь Петрович  

4

Заріцький Костянтин Ростиславович

 

5

Зборівська Валентина Петрівна

 

6 Лихолай Віктор Олексійович  
7 Нікітченко Ольга Петрівна  

Фракція Смілянської міської організації Черкаської обласної політичної партії «Сила громад»

1

Хоменко Роман Миколайович

голова фракції

2

Голубніченко Світлана Анатоліївна

 

3

Пляченко Олександра Володимирівна

 

Фракція Смілянської міської організації Аграрної партії України

1

Абажей Петро Іванович

голова фракції

2

Ткаченко Ігор Миколайович

 

3

Синьогуб Костянтин Іванович

 

4 Тарнавський Юрій Михайлович  
5 Бердецький Володмир Борисович  

Депутатська група «Єдність»

Перемей В’ячеслав Анатолійович  голова групи
2 Дериземля Ольга Іванівна  
3 Павленко Тетяна Миколаївна  
4 Скороход Людмила Іванівна  
5 Старіков Андрій Григорович  
6 Ткаченко Ігор Миколайович  
7 Трусов Валерій Євгенійович  

 

Депутатська група «Сміляни»

 

1

Заріцький Костянтин Ростиславович

ВО «Черкащани»

2

Зборівська Валентина Петрівна

ВО «Черкащани»

3

Кривко Антон Іванович

Українське об’єднання патріотів –Укроп

4

Примак Володимир Андрійович

ВО «Батьківщина»

5

Собко Володимир Іванович

Радикальна партія О. Ляшка

6

Федоренко  Віктор Антонович

Блок Петра Порошенка

7

Цаподой Сергій Васильович

Блок Петра Порошенка

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

10 грудня

10.00 - Правовий ключик: «Книги читаємо — права вивчаємо» до Дня захисту прав людини, Центральна дитяча бібліотека

11.30 - Гра «Абетка правової мудрості», Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

13.30 - Година превентивного виховання «Правові орієнтири для кожної дитини», Бібліотека філія №2

14.00 - Тренінг "Протидія насильству в сім'ї", Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої

14.00 - Фінал міських змагань з волейболу, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

14.30 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

15.00 - Брейн-ринг "Право у моєму житті", Будинок дитячої та юнацької творчості

16.00 - Психологічний тренінг «Як спілкуватись, проявляти емоції і діяти заради спільної мети», Будинок дитячої та юнацької творчості

11 грудня

16.00 - Засідання Громадської ради, Будинок рад, мала зала

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

11.00 - Літературно – музична вітальня / Засідання клубу «Новорічне диво», Бібліотека філія №1

12.30 - Година пам’яті «І збережем навіки їх сліди…», Бібліотека філія № 3

13.00 - Зустріч з письменниками Смілянщини з нагоди 125-річчя від дня народження Тодося Осьмачки, Спеціалізована БФ для дітей ім. Т.Шевченка

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

13 грудня

10.00 – Учбово-практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія № 5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія № 5

13.00 - Привітання ветеранів - ліквідаторів аварії на ЧАЕС, Будинок рад, мала зала

14.00 - Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Міський парк культури

14.30 - Урок корисних порад «Про справжніх лицарів і леді», Спеціалізована БФ для дітей  ім.Т.Шевченка

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ