Онлайн трансляция

05.01.2018 | 11:27

5 січня секретар міської ради К.Синьогуб провів чергову нарада з питання забезпечення міста теплом та вирішення питань перехідного періоду.  У нараді взяли участь представники облдержадміністрації: С.Демиденко - начальник департаменту ОДА з питань містобудування, архітектури, будівництва та  житлово-комунального господарства, А.Подкопаєва - заступник начальника управління, Г.Банделюк - начальник відділу управління департаменту. Секретар ради повідомив про домовленності щодо зустрічі 15 січня з керівниками НАК "Нафтогаз". Саме до цієї зустрічі у Києві місту необхідно повністю напрацювати читкий алгорітм дій.

9 січня планується провести обговорення текстів документів з чіткими узгодженими цифрами, включаючи і борги нинішнього опалювального сезону. Обговорення відбудеться за участю депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, громадськості, а вже наступними днями винести проекти рішень на засідання виконкому та сесію міської ради. На даний час залишається багато питань до силових структур різних рівнів, адже саме їх бездіяльність протягом останніх років призвела до накопичення ТОВ "СмілаЕнергоінвест" багатомільйонних боргів.

Взагалом, комісією за ці дні було напрацьовано шість варіантів виходу із ситуації, деякі відпали одразу, а деякі треба обговорити. Саме після наради розпочали роботу дві групи - юристи в одній, а економісти, бухгалтера - у другій групі. Нині є розбіжності у цифрах між ТОВ "СмілаЕнергоінвет" та ПАТ "Черкасигаз", НАК "Нафтогаз", тим більш що зараз іде нарахування за спожитий газ з коефіціентом 2,1 у зв`язку з відбором газу без лімітів. Позиція міста одна: отримання ІС-кодів, лімітів на газ та перейти на подачу тепла смілянам комунальним підприємством. Нині ПАТ "Черкасигаз" погоджуються спільно з містом розглянути чітку пропозицію перед зустріччю у Києві.

Газета Сміла