06.12.2019 | 10:53

152 учні зі Смілянщини скористалися сервісами Державної служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа. Це онлайн-тестування, яке визначає ту професію, яка підходить конкретному учню.

Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «У нашій практиці часто буває так, що людина після закінчення навчального закладу розуміє, що цей фах їй зовсім не підходить. Така робота не приносить ні задоволення, ні доходу. Буває, що людині подобається та професія, яку вона здобула, але вона не затребувана у нашому регіоні. Або уже ситуація, яка, на жаль, стала класичною: батьки відправили навчатися куди самі вважали за потрібне. Так от саме ці тести допомагають визначитися з тою професією, яка відповідає конкретному учню. Це економить роки та кошти, витрачені на непотрібне навчання.»

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних: «Про цей сервіс ми розповідаємо у школах міста та громад. Проводимо тестування прямо у школах або запрошуємо у комп’ютерний клас центру зайнятості. А ще – учні дізнаються один від одного. Якось до нас звернувся юнак із київської школи, який приїхав на гостину до бабусі. Цим сервісом користуються і дорослі, які вирішили змінити фах, чи більше дізнатися про свої особисті якості.»

Щоб скористатися сервісами «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», потрібно:

1. Зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості. Це можна зробити під час особистого візиту чи зареєструвавшись в електронній черзі.
  2. Повідомити фахівцю про своє бажання та отримати код доступу до сервісу.
  3. Отримати консультацію щодо можливостей використання ресурсів.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

21 лютого

10.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Іщенко

11.30 - Інформаційні акорди «Слово рідне – заповідь століть»Бібліотека філія № 3