11.04.2018 | 09:09

Креативність, старанність, гарний смак до літератури виявили учасники проекту "Фабрика вражень. Перезавантаження", ініційованого Черкаською обласною дитячою бібліотекою. За підсумками роботи професійного і дитячого журі в ексклюзивних номінаціях відзначено двох юних смілянок молодшої вікової категорії (діти від 6 до 11 років).

У номінації «Маленькі читайлики» звання лауреата отримала  Марія Глухенко, учениця 3-А класу гімназії імені В.Т.Сенатора, яка презентувала книгу В. Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі».

У номінації «Переконливий оратор» лауреатом стала Юлія Слабко з книгою Н. Гербіш «Одного разу на Різдво».

До групи експертів увійшли директор Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шабатін; кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, поетеса та перекладач Ганна Синьоок; радіоведучий, конферансьє, актор Черкаського академічного обласного театру ляльок Микола Король; режисери, кореспонденти, представники видавництв.

Не менш ретельно організатори конкурсу підійшли до вибору членів дитячого журі. Ними стали лише насправді компетентні в літературі, талановиті діти, постійні читачі бібліотек, переможці конкурсів, організованих Черкаською обласною бібліотекою для дітей, та обласних етапів всеукраїнських читацьких змагань.

Організатори конкурсу пообіцяли зйомки у справжньому кіно від дитячої відеостудії «Соняшник» тим конкурсантам, чиї відеопрезентації у мережі Facebook зберуть не менше 10 перепостів.

Переможці та лауреати "Фабрики вражень. Перезавантаження" запрошені на урочисту церемонію нагородження. Їхні успіхи надихнуть читачів на подальшу роботу над собою й ще більше розпалять у них любов до книжок.

За матеріалами сайту Черкаської обласної дитячої бібліотеки

Газета Сміла

ТЕЛЕРАДІОМОВНА СТУДІЯ "ТЯСМИН”