12.11.2019 | 08:47

Я проспав і довелося бігти до школи. З такою радістю я вперше так поспішав, адже разом з друзями ми їхали на екскурсію до Києва.

Дорогою до столиці ми розглядали осінні пейзажі з вікна автобуса, жартували, гралися в смартфонах.

Спершу відвідали фабрику з виготовлення ялинкових іграшок. Кожен розфарбував свою іграшку і забрав її собі. На цій фабриці я не вперше. Раніше там виготовляли не тільки іграшки, а й скляні колби для лікарень. А зараз фабрика перетворилася на справжню майстерню Новорічного свята, де кожна дитина може створити своє казкове чудо. Там з’явилася виставка вишуканих іграшок. Деякі з них дуже масштабні та дорогі. Але така краса того варта.

Потім ми поїхали до музею авіації. Коли був тут вперше, екскурсію для мене проводив справжній капітан літака, викладач, який навчив багатьох пілотів. До речі, я теж кермував літаком аеропракт, який сконструював українець Юрій Яковлев (з ним я робив селфі). У такому літаку цим літом побувала співачка Onuka. А ще в музеї авіації був декілька місяців тому на OldCardLand.Особливо мені подобаються українські літаки серії АН. Серед експонатів музею мені подобаються також гелікоптери серії МІ. А ще я люблю гарячий шоколад, який готують у кафешці на території музею. Там можна придбати різні сувеніри, іграшки, прикраси, одяг на тему авіації.

Я вдячний класному керівнику Ользі В’ячеславівні Горбуновій за те, що вона організовує такі екскурсії. Адже ми можемо не тільки побачити щось нове та цікаве, а й задуматися де б хотіли працювати.

Олександр Хоменко, учень 6-Б класу Смілянської ЗОШ №3-колегіум

12 грудня

10.00 - Особистий прийом громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

10.00 - Відкриття виставки робіт осіб з інвалідністю, Центральна міська бібліотека ім. О. Журливої