ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

03.07.2019 | 08:36

2 липня 2019 рокувідбувсяміні-ярмарок вакансій фахівців з телемаркетингу від  ТОВ «Квадра Асістанс». Захід пройшов у приміщенні компанії за адресою: м. Сміла, вул. Героїв Холодноярців, 8. Учасниками були 23 безробітних.

Спікерами виступилифахівчині з телемаркетингу Олена Поліщак та Юлія Кан. Вони презентували компанію, показали як практично виконують роботу їх колеги. Повідомили вимоги до кандидатів, обов’язки та умови праці.

Олена Поліщак розповіла про переваги роботи в компанії: «У нас працювати можуть люди без досвіду. Це вигідна пропозиція для студентів, молодих фахівців та для тих, хто хоче змінити сферу діяльності. Навчання триває від одного до п‘яти днів, в залежностівідособливостейсприйняттяновоїінформації. В компанії розроблена система бонусної мотивації співробітників.»

Юлія Кан пояснила що саме потрібно робити: «Ми консультуємо та анкетуємо клієнтів телефоном. Надаємо необхідну інформацію про тарифи, послуги та акції компанії. Приймаємо вхідні дзвінки клієнтів. Ведемо базу даних отриманої інформації.»

Анна Мігренко – одна із учасниць міні-ярмарки. Жінка зацікавилася вакансією. Каже, що вже мала досвід роботи в колл-центрі: «Це була дещо інша специфіка, адже то була сфера фармацевтики. У мене незакінчена вища медична освіта за спеціальністю «лікарська справа». Але я розглядаю можливість працювати в компанії «Квадра Асістанс»».

Учасники міні-ярмарки познайомилися одне з одним та обмінялися контактами.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості бажає всім учасникам міні-ярмарки отримати бажану роботу, а роботодавцям – знайти кваліфікованих робітників.

27 травня

14.30 - Засідання виконавчого комітету