ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

05.08.2020 | 16:24

З метою збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил мають право скористатися послугою із психологічної реабілітації.

Так, цьогоріч, з державного бюджету виділено 2,5 млн грн, що у 3,3 рази більше, ніж у минулому році, які спрямовуються на надання послуг із психологічної реабілітації, проживання та харчування в умовах стаціонару, витрат на оплату проїзду до суб’єктів надання послуг.

Зазначені послуги надаються раз на рік за місцем проживання, для їх отримання необхідно звернутися із заявою до місцевого органу соціального захисту населення, обрати суб’єкта надання послуг та укласти тристоронню угоду з надання відповідних послуг.

Довідково:

Суб’єкти надання послуг, які оприлюднені місцевими органами соціального захисту населення у 2020 році:

Черкаська область: санаторій „Мошногір’я“,

Одеська область: санаторії „Орізонт“, „Золота Нива“, „Клінічний санаторій ім. Горького“,

Херсонська: комплекс оздоровлення та відпочинку „Ірбіс“, санаторій для дітей з батьками „Скадовськ“,

Запорізька: клінічний санаторій „Великий Луг“,

Миколаївська: санаторій „Борисфен“,

Сумська область: санаторій „Токарі“,

Закарпатська: санаторій „Верховина“, „Клінічний санаторій „Карпати“

Львівська: СКК Моршинкурорт,

Полтавська: медичний центр „Нові Санжари“,

Вінницька: клінічний санаторій „Авангард“, дитячий оздоровчий заклад санаторного типу „Подільський Артек“.

За інформацією Управління соціального захисту облдержадміністрації

24 вересня

14:30 - чергове засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала