05.07.2019 | 15:27

Владиславу Пономаренко двадцять три роки. Він випускник Національного транспортного університету. Чоловік за фахом менеджер з логістики: «Після закінчення університету я вирішив працювати тільки відповідно освіті. Роботу шукав у рідному краю. На пошуки пішло три місяці. На обліку у центрі зайнятості я перебував не довго. Моя кар’єрна радниця запропонувала відвідати семінар. Там я дізнався як використовувати джерела інформації про актуальні вакансії. Ці знання допомогли мені знайти роботу самостійно.»

Антоніна Хоптинська – кар’єрна радниця Владислава: «Це був цікавий випадок у моїй практиці. Зазвичай випускники навчальних закладів – це ті люди, які мають додаткові гарантії щодо працевлаштування. Але Владислав цих гарантій не мав, тому що деякий час працював під час навчання. Особисто мені імпонують такі люди, як Владислав. Його мотивація до роботи – вражає. Ми з ним не довго працювали, але мені було приємно спостерігати його запал до праці.»

Владислав Пономаренко ділиться своїми враженнями від нової роботи: «Я працюю логістом в ТОВ «АГРО РОСЬ». Це мій перший місяць. У мене є наставник, який допомагає адаптуватися та дає кваліфіковані поради щодо робочого процесу. Мені подобається, що я працюю за фахом.»

З початку року до Смілянського міськрайонного центру зайнятості звернулися п’ятеро випускників вищих навчальних закладів. Троє з них наразі працевлаштовано.

25 лютого

11.00 - Зустріч з дитячою письменницю Юлією Гончар до Міжнародного дня рідної мови, Центральна бібліотека для дітей

14.00 - Фінальні змагання з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11

16.00 Відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2020», Будинок дитячої та юнацької творчості