ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

04.11.2019 | 14:34

Не помилюся, якщо скажу, що найактуальнішою і найболючішою темою для України наразі  є бойові дії на Сході України. І, мабуть, найбільшим бажанням для кожного українця є закінчення усіх дій, внаслідок яких майже щодня гинуть люди. Серед них є і наші земляки.

15 листопада у нашому місті відбудеться соціально-культурний проект під назвою «Мамина весна», метою якого є вшанування мам  загиблих синів України…

Ініціатором даного закладу виступила ГО «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів м. Житомир».

До міського голови Олексія Цибка звернувся голова ГО «КСОЇ» Олександр Іськов з пропозицією провести даний захід в нашому місті. Подібні акції вже відбулися в  багатьох містах України, зокрема, Трускавці, Мироновці, Богуславі, Фастові, Борисполі та інших. Загалом у 106 містах. 107 – й проект «Мамина весна» пропонується провести саме у Смілі. Міська влада підтримала дану пропозицію.

З  метою організації та проведення даного закладу  було створено організаційний комітет, до якого увійшли відділ культури, організаційний відділ, сектор інформаційно-аналітичної політики, управління праці та соціального  захисту населення  виконавчого комітету Смілянської міської ради, центр  соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, ГО воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів. Підтримали проект і Смілянська РДА.

В рамках акції буде відкрито пам’ятний знак «Матерям загиблих синів України», засаджено плодовий сад на території  скверу воїнів-інтернаціоналістів, вшановано матерів та вдов загиблих воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів.

По закінченню відбудеться концерт заслуженого артиста України, соліста Чернівецької філармонії Василя Данилюка.

Захід розпочнеться 15 листопада о 12-й годині у сквері воїнів-інтернаціоналістів та продовжиться в міському Будинку культури.

Відділ культури

17 -18 липня

16.00 (17.07.) та 9.00 (18.07.) - Відкритий чемпіонат міста з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат, Стадіон "Авангард", пляж Графського парку

covid-19