04.11.2019 | 14:34

Не помилюся, якщо скажу, що найактуальнішою і найболючішою темою для України наразі  є бойові дії на Сході України. І, мабуть, найбільшим бажанням для кожного українця є закінчення усіх дій, внаслідок яких майже щодня гинуть люди. Серед них є і наші земляки.

15 листопада у нашому місті відбудеться соціально-культурний проект під назвою «Мамина весна», метою якого є вшанування мам  загиблих синів України…

Ініціатором даного закладу виступила ГО «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів м. Житомир».

До міського голови Олексія Цибка звернувся голова ГО «КСОЇ» Олександр Іськов з пропозицією провести даний захід в нашому місті. Подібні акції вже відбулися в  багатьох містах України, зокрема, Трускавці, Мироновці, Богуславі, Фастові, Борисполі та інших. Загалом у 106 містах. 107 – й проект «Мамина весна» пропонується провести саме у Смілі. Міська влада підтримала дану пропозицію.

З  метою організації та проведення даного закладу  було створено організаційний комітет, до якого увійшли відділ культури, організаційний відділ, сектор інформаційно-аналітичної політики, управління праці та соціального  захисту населення  виконавчого комітету Смілянської міської ради, центр  соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, ГО воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів. Підтримали проект і Смілянська РДА.

В рамках акції буде відкрито пам’ятний знак «Матерям загиблих синів України», засаджено плодовий сад на території  скверу воїнів-інтернаціоналістів, вшановано матерів та вдов загиблих воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів.

По закінченню відбудеться концерт заслуженого артиста України, соліста Чернівецької філармонії Василя Данилюка.

Захід розпочнеться 15 листопада о 12-й годині у сквері воїнів-інтернаціоналістів та продовжиться в міському Будинку культури.

Відділ культури

14 грудня

10.00 - Турнір  пам'яті Б.М. Гударенка з баскетболу, Заклад загальної середньої освіти № 11

15 грудня

10.00 - Відкритий чемпіонат ДЮСШ "Олімп" з гімнастики спортивної, Заклад загальної середньої освіти № 11

16 грудня

10.00 - Тренінг з комп’ютерної грамотності, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. О.Журливої

11.00 - Дитячі посиденьки: «Цікавинки про улюблений напій» до Міжнародного дня чаю, Центральна дитяча бібліотека

17 грудня

14.30 - Особистий прийом громадян міським головою Олексієм Цибко

18 грудня

11.30 - Бібліографічний огляд «Я України син і щиро гордий цим» (про В.Симоненка), Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

19 грудня

10.00 - Літературно-театралізоване свято: «Стелить сніг у даль безкраю шлях Святому Миколаю», Центральна дитяча бібліотека

15.00 – Святкова програма «По всьому світу Миколай іде до діток», Міський будинок культури

15.00 - Привітання танцювального колективу до свята Миколая, Клуб М. Яблунівки

15.00 - Тріумф досягнень «Діти наше майбутнє», Читальний зал ЦМБ ім. О.Журливої;

16.00 – Урочисте відкриття центральної міської ялинки, Центральна площа міста

16.30 Новорічні вітання в резиденції святого Миколая  «На гостинах у Святого Миколая…», Будинок культури ім. Шевченка;

20 грудня

10.30 - Свято новорічної ялинки «У вогнях ялиночка в новорічний час», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

20 грудня по 14 січня 2020 р.

Святковими вітаннями, іграми та розвагами від Діда Мороза в «Резиденції Діда Мороза» (за попереднім записом), Будинок культури ім. Шевченка

21 грудня

10.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення нових технік печворку», Бібліотека філія №5

13.00 - Учбово практичні заняття «Вивчення технік декупажу», Бібліотека філія №5