28.07.2021 | 15:15

28 липня 2021 року відбулася двадцята сесія Смілянської міської ради під головуванням міського голови Сергія Ананка. Пленарне засідання розпочалось з урочистого привітання з нагоди дня народження депутата міської ради Валерія Милостяка.  В свою чергу, подякою  громадської організації «Музична Україна» та громадської організації «Центр журналістики та соціальних досліджень» нагороджений міський голова за активну допомогу та сприяння в організації масового музичного заходу, сприяння розвитку творчо обдарованої молоді міста та особистий внесок в організацію роботи фестивалю «День Вуличної Музики – Сміла». Такою ж відзнакою нагороджена і заступник міського голови Тетяна Карло, яка користуючись нагодою звернулася до присутніх в залі аби наголосити щодо  важливості вакцинації від коронавірусної інфекції.

Вшанували пам’ять загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

На порядок денний сесії міської ради було винесено 89 питань, з яких прийнято 87. Значну частину складали земельні, бюджетні питання та депутатські звернення. Інші стосувались житлово-комунального та соціально-економічного розвитку населення.

21 вересня 11.00 позачергове засідання виконавчого комітету

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування

22 вересня 16:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації