Закрити
27.06.2022 | 20:27

Сьогодні, 27 червня 2022р., Смілянська міська рада за сприяння благодійників та небайдужих мешканців нашої громади передала волонтеру БФ "Допоможемо армії разом" Андрію Бондаренку допомогу - продукти харчування: 

макаронні вироби - 5 кг;

крупи - 18 кг;

супи консервовані - 3 упаковки;

олія - 6 літрів;

печиво, снеки - 1 ящик;

чай - 8 упаковок;

тушонку, яку виготовили освітяни міста - 1500 банок. Все це передадуть військовослужбовцям, що захищають нашу державу. Також Ольга Теплова, художниця, що розмістила виставку-продаж у центральній міській бібліотеці, передала БФ"Допоможемо армії разом" кошти для потреб військових, що виручила за продаж своїх картин.

Крім того, продовжуємо надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам, яким передано продукти харчування, памперси, дитяче харчування, засоби гігієни тощо.

Продовжується співпраця міської ради з волонтерами ГО "Воля і право".

Небайдужа мешканка - Наталія Дяченко отримала 342 банки тушонки для хлопців на передовій. 

Також 1773 банок тушкованого м'яса для мешканців Очакова передадуть місцеві волонтери в особі Любові Терещенко.

В будинку культури ім. Т. Шевченка в рамках проекту «Культурний фронт» щосереди проводяться спільні заходи з інклюзивною арт-студією «Долоньки», яку очолює Карина Манько. Для дітей смілян та дітей внутрішньо переміщених осіб були проведені творчі зустрічі, майстер класи та розважальні програми, а саме цикл занять присвячених українській символіці, де власноруч діти з паперу виготовляли вишиванку, пальчиками малювали калину, з пластиліну ліпили вербу, виготовляли листівку на Великдень та створювали віночок. Також за допомогою арттерапевтичних вправ, кінетичного піску та веселих розваг пізнавали світ емоцій та почуттів. Днями відбулась, яка була присвячена Дню Конституції України, що буде відзначатися 28 червня. В програмі були розваги, ігри, веселощі, які готує і проводить культорганізатор Наталія Мороз та виготовлення власноруч патріотичної листівки. 

Центром соціальних служб було надано гуманітарну допомогу 43 особам ( 15 родин) :

Психологічну консультацію отримало 4 особи ( 2 родини). 

Допомогу речами отримали 8 осіб (3 родини).

В рамках заняття «Творча майстерня» проведено 3 групи заходів, де 30 дітей створювали аплікації у техніці пластилінографії до Дня Конституції.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

__.__.2022 о __.00 – __________.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн