27.11.2021 | 18:53

Сьогодні сумна дата в історії нашої Держави-День пам'яті жертв голодомору. Тож в останню суботу листопаду сміляни долучились до акції «Запали свічку пам’яті». Спільним обовя'язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв і передати пам'ять про трагедію наступним поколінням. У Смілі мирні заходи розпочалися о 14:30 год з покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору на кладовищі «Орел». Далі сміляни взяли участь у ході скорботи  до пам’ятного знаку жертвам голодомору на території Храма Різдва  Івана Хрестителя. Під час зібрання слово надавали багатьом небайдужим, серед них Лариса Петрушевець (екскурсовод міського краєзначого музею), Сабадишина Євдокія Дмитрівна (член осередку), керівник ГО "Територія гідності" Анатолій Терещенко та інші. Вони ділились згадками про той період та зазначили, що довгий час на території нашого міста працював осередок асоціації дослідників голодомору, який вивчав матеріали та збирав свідчення очевидців. Тож і  сьогодні можна подати до музею факти тих часів якщо такі є в когось з жителів нашого міста. В кінці заходу ведуча запросила до молитви настоятель української православної церкви Різдва Святого Іоанна Хрестителя- отця Михайла. Мітинг пам'яті жертв голодомору закінчився покладанням квітів.

26.01.2022 о 10.00- сесія міської ради

27.01.2022 о 14.30- чергове засідання виконавчого комітету