14.09.2021 | 16:52

У НВК школа-ліцей «Лідер» провели Олімпійський день. Розпочали із ток-шоу «Твоє здоров’я - в твоїх руках». Головним гостем заходу став срібний призер Олімпійських ігор в Сеулі (Південна Корея) 1988 р., 5-разовий чемпіон світу з веслування Олександр Мотузенко. Школярі разом із бібліотекарями закладу дійшли до висновку: здоров’я напряму пов’язано із фізичним загартуванням, режимом та правильним харчуванням. Це підтвердив і олімпійський чемпіон.

Також Олександр Мотузенко розповів підростаючому поколінню про свій шлях у спорті. У Олімпійський день про спорт у ліцеї не лише говорили. Діти із захватом продемонстрували всім присутнім чому вже навчились у гуртках і секціях, де займаються футболом, баскетболом, карате та гімнастикою. Олександр Мотузенко, як директор ДЮСШ «Олімп», запросив лідерців приходити на навчання у їх заклад. Адже саме там виховують підростаючу зміну спортсменів.

На футбольному полі зі штучним покриттям, що знаходиться на території ліцею вихованці ДЮСШ «Олімп» - футбольного клубу «Явір» показали тонкощі підготовки до гри у футбол⚽️. На відкритому тренуванні під керівництвом досвідченого тренера Віталія Пруднікова юні футболісти показали технічні базові елементи цієї гри.

Автор: svit_politika81

21 вересня 11.00 позачергове засідання виконавчого комітету

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування