Закрити
24.01.2022 | 15:26

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 р. № 1121 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг центрами зайнятості до кінця 2022 року.

Однією із частин реалізації експериментального проєкту  являється залучення безробітних до патронатних вихователів у співпраці центрів зайнятості з центрами надання соціальних послуг.  Для обговорення даного питання на днях в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з соціальними партнерами на тему «Створення та діяльність сім'ї патронатного виховання».

Зустріч розпочала директорка центру зайнятості - Тетяна Сумська, яка в своєму виступі зазначила: «Метою проєкту є поглиблення співпраці Державної служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами, прискорене працевлаштування, сприяння поверненню до легальної зайнятості зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу, підвищення культури обслуговування клієнтів та довіри суспільства до Державної служби зайнятості».

Про суть і зміст патронату над дитиною, про критерії відбору та можливість подання документів як кандидата у патронатні вихователі пояснила начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Рак.

«Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на реінтеграцію дитини у сім’ю або надання дитині відповідного статусу для прийняття подальших рішень з урахуванням найкращих інтересів дитини щодо забезпечення її права на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних», - наголосила Ольга Шуригіна - начальник служби у справах дітей виконкому Смілянської міської ради.

Про виплати патронатному вихователю грошового забезпечення  за надану послугу патронату над дитиною, соціальної допомоги на кожну дитину та їх розміри  розповіла заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення ВК СМР Ладна Світлана.

Учасниками засідання були  обговорені проблемні питання, з’ясована ситуація у місті та районі щодо потреб у  патронатних вихователях, обговорені шляхи спільної роботи для досягнення позитивних результатів, визначена роль працівників центру зайнятості у ланцюжку соціального захисту дітей та працевлаштування безробітних громадян.

Інформація Смілянського міськрайонного

центру зайнятості

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

24.05.2022 о 10.00  - постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування;

24.05.2022 о 12.00 - постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства;

24.05.2022 о 16.00 - постійна комісія міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації;

25.05.2022 о 11.00  - постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності;

26.05.2022 о 10.00 - сесія міської ради.

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн