25.01.2022 | 09:06

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах.

Новий освітній серіал ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій. Це 8 серій тривалістю 6-10 хвилин про основні принципи безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Освітній курс відповідає на питання про те, що таке безбар’єрність та кого вона стосується, про причини бар’єрів, стереотипи та упередження, інше.

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту ПРООН «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

24.05.2022 о 10.00  - постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування;

24.05.2022 о 12.00 - постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства;

24.05.2022 о 16.00 - постійна комісія міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації;

25.05.2022 о 11.00  - постійна комісія міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності;

26.05.2022 о 10.00 - сесія міської ради.

субота-неділя 9:00 до 16.00

Блок радіо тясмін