14.01.2022 | 10:56

Чемпіонат Черкащини із футзалу серед дитячо-юнацьких команд (U-15) – щорічне спортивне дійство, у якому випробовують свої сили команди з усієї області.

Цьогоріч у ньому взяли участь 12 команд із Умані, Корсуня, Черкас, Драбова тощо.

Звісно, сміляни теж боролися за перемогу. І таки вибороли. Наша команда «Явір-Олімп» на чолі із Віталієм Прудніковим вже вкотре показала високий рівень підготовки, злагодженості та професіоналізму. Із рахунком 1:7 стали абсолютними чемпіонами.

Міський голова Сергій Ананко разом з Юрієм Сегедою,  срібним призером та чемпіоном світу Олександром Мотузенком та з прибічниками спорту нагородили  учасників та переможців чемпіонату медалями та кубками. А також зазначили, що, безумовно, всі команди були сильними. Добре підготовлені та не менш завзяті. Впевнені, і вони отримають ще не одну нагороду.

Отож, щиро вітаємо усіх учасників із успішним завершенням Чемпіонату, а юним смілянам – окреме дякуємо.

Автор: svit_politika81

26.01.2022 о 10.00- сесія міської ради