24.11.2021 | 14:22

Сьогодні,24 листопада, у великій залі Будинку рад  пройшла 31-а сесія Смілянської міської ради VIII скликання. Перед початком засідання міський голова та присутні вшанували пам'ять полеглих захисників в зоні АТО хвилиною мовчання. Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

На сесії зареєструвалось 27 депутатів із 34, тож кворум було дотримано. Сесія пройшла із виконанням всіх санітарних вимог у період карантину.

До порядку денного було  включено 67 питань, які перед цим були розглянуті на засіданнях профільних,  постійних комісій.  В ході роботи сесії депутати затвердили Програму підтримки Громадської організації «Чотири лапи» щодо регулювання чисельності безпритульних тварину в м. Сміла. Надали дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою, проголосували за надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування  у власність, підтримали питання щодо   виділення коштів жителям міста, які опинились в складних життєвих обставинах. Ціла низка рішень стосувалася наданню дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, до деяких з них було внесено зміни.

27.11.2021 о 14:30 год – покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору на кладовищі «Орел»

27.11.2021 15:00 год – хода скорботи  від Виконавчого комітету Смілянської міської ради вул. Незалежності 37,  до пам’ятного знаку жертвам голодомору на території Храма Різдва  Івана Хрестителя вул.Соборна 72-б

27.11.2021  15:15 год - мітинг присвячений вшануванню жертв Голодомору.

субота-неділя 9:00 до 16.00