01.12.2022 | 15:54

Наразі залишається актуальним питання освітлення. Від 1 грудня Смілу обмежили на 70% від загальної потреби міста в електриці. Майже в усіх районах почали працювати черги відключення електроенергії.

Об’єкти критичної інфраструктури, які пов’язані з водопостачанням та водовідведенням не будуть вимикатися. Проте насосні станції, які знаходяться біля будинків, вимикатимуться. Через це на верхніх поверхах багатоповерхівок не буде води.

Немає змоги нагнати тепловий графік, який за 3 години відсутності електроенергії втрачається. Адже майже всі котельні потрібно вмикати вручну. Через це можливі перебої з опаленням у всіх мікрорайонах міста.

Працюють «Пункти незламності». У більшості мікрорайонах міста вони вже є, але робота по облаштуванню таких пунктів у межах мікрорайонів РПЗ, Богдана Хмельницького, Шевченка триває і надалі. Іде робота щодо закупівлі генераторів.

На всіх працюючих «Пунктах незламності» є запаси води, генератори та інші необхідні речі. Вони функціонують цілодобово. Також на розі вулиць Соборної та Перемоги встановлений намет ДСНС, куди також можна звернутися по допомогу.

КП «ВодГео» працює без змін цілодобово. Сміття продовжують вивозити. Спостерігається паливна криза, зокрема щодо браку дизельного палива. Над вирішенням цього питання працюють, але надалі можливі певні проблеми з питань транспортного сполучення.

Ситуація у нашому місті далеко не найгірша, тому тримаємо спокій. Продовжується робота і на волонтерському фронті.

Минулого тижня відбувся візит Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук. У рамках держпрограми за підтримки ЮНІСЕФ гуманірну допомогу отримало і наше місто.

У Смілянській міській лікарні безперебійно є освітлення, тепло- та водопостачання.

Якщо хтось із мешканці бачить, що десь увімкнено вуличне освітлення, прохання повідомляти або у диспетчерську службу за телефоном 2-00-01, або писати міському голові Сергію Ананку у ФБ.

Прохання до власників аптек, магазинів та інших бізнесі вимикати зовнішню рекламу для економії електроенергії.

6 грудня відзначається День Збройних сил України. До цього свята сміляни збирають допомогу нашим захисникам. Усі бажаючі також можуть долучитися.

___.___.2023 о ___.___ - ______________

субота-неділя 9:00 до 16.00