26.07.2021 | 16:07

Нараду з планування заходів на святкові вихідні до Дня Незалежності та Дня Прапора провела заступник міського голови Тетяна Карло. Начальник відділу культури Ірина Бобошко озвучила напрацювання із пропозиціями, які запропонували заклади культури міста. Щоб не було великих скупчень смілян , заходи пропонують проводити впродовж чотирьох святкових вихідних у різних мікрорайонах Сміли. Урочистості у МБК планують організувати 20 серпня. Там же буде концертна програма та є домовленості про виступ народної артистки, Героя України Ніни Матвієнко.

До Дня прапора (23 серпня) заходи будуть проведені на площі перед будівлею міськвиконкому. Традиційно буде розгорнуто 100- метровий прапор України. До цього свята буде приурочений і автопообіг. Акція «Прапор Єднає», що передбачає виготовлення із блакитних та жовтих стрічок святкових атрибутів, цього року охопить різні куточки нашого міста.

В святкові вихідні у верхній частині міського парку культури та відпочинку відбудеться ігрово-розважальна програма для дітей. Вже є домовленості із черкаськими аніматорами, що проведуть  її в стилістиці саме державного свята. На дітей чекають призи та розваги з фарбами у синьо-жовтих кольорах.

24 серпня планують масштабний вечірній концерт на центральній площі Сміли. Виступатимуть молоді смілянські виконавці та запрошені зіркові артисти. Загалом у відзначені державних свят будуть задіяні як колективи працівників галузей культури, освіти міста, так і активно долучаються творчі сміляни. Будуть проведені автопробіги, велопробіги, показові виступи спортсменів. На Графському озері планують організувати "Фестиваль українського кіно", де презентують фільм національного виробництва.

Тож святкова програма ще розробляється. Інформація про всі заходи буде розміщена по місту, щоб кожен смілянин міг з нею ознайомитись та долучитись до відзначення знакових дат у житті держави.

21 вересня 11.00 позачергове засідання виконавчого комітету

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування

22 вересня 16:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації