08.08.2022 | 15:31

У ВР зареєстрували законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», де передбачено спрощення проведення закупівель для громад. Про це повідомляє  Асоціація міст України.

Законопроєкт, що має на меті спростити закупівлі для громад, передбачає:

•   для загальної процедури закупівель підвищення порогу для товарів/послуг до 500 тис. грн (замість 200 тис. грн), для робіт  – до 3 млн грн (замість 1,5 млн грн);
  • для спрощених закупівель підвищення порогу до 200 тис (замість 50 тис);
  • щорічний перегляд вартості закупівель.

“Асоціація міст України сподівається, що законопроєкт №7624 буде прийнято якнайшвидше та висловлює подяку за сприяння вирішенню проблем органів місцевого самоврядування та підтримку інтересів громад його ініціаторам – народним депутатам України: Віталію Безгіну, Олександру Алексійчуку, Ірині Костанкевич, Андрію Стріхарському, Володимиру Іванову, Владіславу Поляку, Віктору Балозі, Аліні Загоруйко, Тетяні Плачковій, Олені Шуляк, Вячеславу Рубльову, Дмитру Микиші, Олександру Літвінову, Максиму Саврасову”, – йдеться у повідомленні.

28.09.2022 о 10.00 - чергова сесія міської ради

субота-неділя 9:00 до 16.00