Закрити
17.03.2023 | 14:29

Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. 

Справжні герої комунального фронту – саме так можна охарактеризувати роботу міських комунальних служб. Тому сьогодні міський голова Сергій Ананко разом з профільним заступником Богданом Дубовським та головою міської профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства Людмилою Хоменко привітали та нагородили почесними грамотами працівників СКП "Комунальник", КП "Смілакомунтеплоенерго", КП "ВодГео" та управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради. 

Окрема подяка всім керівникам ОСББ. Вони щодня підтримують благоустрій на прибудинкових територіях та дбають про утримання і розвиток житлового фонду міста.

Низький уклін всім за нелегку щоденну працю, мужність і стійкість, за турботу і створення комфорту для жителів нашої громади.

Бажаємо вам досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров'я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель, миру та Перемоги нашій Україні!

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн