23.07.2021 | 15:55

Сьогодні, 23 липня 2021 року, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності, яку провела голова постійної комісії Юлія Любченко. На комісії розглянуто питання: про затвердження звіту про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року; затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій та інших орендарів, що надають соціально важливі послуги населенню; про скасування деяких раніше прийнятих рішень міської ради. Також члени постійної комісії розглянули питання: про звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України щодо недопущення вилучення з місцевих бюджетів 5% акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів; про взяття на баланс управління житлово-комунального господарства  виявлену ділянку дороги вул. Північновокзальна та передачу на баланс Смілянського комунального підприємства «Комунальник» для подальшого утримання. Затвердили і внесли зміни до міських Програм.

21 вересня 11.00 позачергове засідання виконавчого комітету

21 вересня 14:30 засідання  постійної комісії міської ради з питань ЖКГ

22 вересня 11:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування

22 вересня 16:00 засідання  постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, засобів масової інформації