Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

Суть звернення:
Благоустрій підходів до переходу через колії
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): 
Жемелко Галина Вікторівна
Статус: 
На розгляді
Петиція: 
№ 0000031
Дата початку збору підписів: 
04.02.2019
Залишилось днів: 
0

Благоустрій пішоходного переходу через колії, розташованого в парній горловині станції на 916 км пк3 з вулиці Одеської на вулицю Севастопольську Переглянути

Загальна кількість осіб, які підписали проект:
254
Зібрано 254
На розгляді
Перелік осіб, які підписали електронну петицію
  • Сергій Кучеренко (дата підпису: 04.02.2019)
  • Цибко Павло (дата підпису: 04.02.2019)
  • Ефремов Виталий (дата підпису: 05.02.2019)
  • Леся Савчук (дата підпису: 05.02.2019)
  • Rudnikova Irina (дата підпису: 05.02.2019)
  • Моисеенко Юрий (дата підпису: 05.02.2019)
  • Корнейчук Віктор (дата підпису: 05.02.2019)
  • Hadašová Tatiana (дата підпису: 05.02.2019)
  • Романенко Тетяна (дата підпису: 05.02.2019)
  • Грушко (дата підпису: 06.02.2019)
  • Suprunova Nelia (дата підпису: 06.02.2019)
  • Kodola Aleksandr (дата підпису: 06.02.2019)
  • Lysyak Maksim (дата підпису: 06.02.2019)
  • Zhemelko Igor (дата підпису: 07.02.2019)
  • Макотринский Артем (дата підпису: 07.02.2019)
  • Холод Денис (дата підпису: 08.02.2019)
  • Овсиенко Людмила (дата підпису: 08.02.2019)
  • Момот Оксана (дата підпису: 09.02.2019)
  • Temnenko Sergey (дата підпису: 10.02.2019)
  • Ланова Світлана (дата підпису: 10.02.2019)
  • Solomina Anna (дата підпису: 10.02.2019)
  • Соломін Олександр (дата підпису: 10.02.2019)
  • Slavka Eugene (дата підпису: 12.02.2019)
  • Gera Natali (дата підпису: 12.02.2019)
  • Шеина Елена (дата підпису: 12.02.2019)
  • Bashtan Evgen (дата підпису: 12.02.2019)
  • Karpova Olena (дата підпису: 12.02.2019)
  • Gryaznova Oksana (дата підпису: 12.02.2019)
  • Грязнов Максим (дата підпису: 12.02.2019)
  • Макарова Мілана (дата підпису: 12.02.2019)
  • Будаков Вячеслав (дата підпису: 12.02.2019)
  • Карпов Сергій (дата підпису: 13.02.2019)
  • Мельник Люда (дата підпису: 13.02.2019)
  • Чернобривец Лариса (дата підпису: 14.02.2019)
  • Попович Нина (дата підпису: 14.02.2019)
  • Конотоп Антон (дата підпису: 15.02.2019)
  • Pospolita Lesya (дата підпису: 16.02.2019)
  • Шандура Александр (дата підпису: 16.02.2019)
  • Kukartseva Vlada (дата підпису: 16.02.2019)
  • Костынюк Ксюша (дата підпису: 16.02.2019)
  • Подберёзка Дарья (дата підпису: 17.02.2019)
  • Kaptenko Yaroslava (дата підпису: 17.02.2019)
  • Надія Податель (дата підпису: 17.02.2019)
  • Діхтяр Наталія (дата підпису: 17.02.2019)
  • Марія Філіпова (дата підпису: 17.02.2019)
  • Сєргєєва Наталія (дата підпису: 17.02.2019)
  • Latenko Elena (дата підпису: 17.02.2019)
  • Бондаренко Олена (дата підпису: 17.02.2019)
  • Goncharenko Inga (дата підпису: 18.02.2019)
  • Литвин Тетяна (дата підпису: 18.02.2019)
  • Олексієнко Оксана (дата підпису: 18.02.2019)
  • Павленко Марина (дата підпису: 18.02.2019)
  • Мартыненко Людмила (дата підпису: 18.02.2019)
  • Томяк Наталія (дата підпису: 18.02.2019)
  • Каретова Антоніна (дата підпису: 18.02.2019)
  • Дяченко Людмила (дата підпису: 18.02.2019)
  • Згода Осбб (дата підпису: 18.02.2019)
  • Vasulenko Tetyana (дата підпису: 18.02.2019)
  • Гусев Александр (дата підпису: 18.02.2019)
  • Русенко Тетяна (дата підпису: 18.02.2019)
  • Запорожець Юрій (дата підпису: 18.02.2019)
  • Strjuk Oksana (дата підпису: 18.02.2019)
  • Подобная Ольга (дата підпису: 19.02.2019)
  • Ткаченко Люда (дата підпису: 19.02.2019)
  • Кравченко Диана (дата підпису: 19.02.2019)
  • Мирзоев Фиридун (дата підпису: 19.02.2019)
  • Кержнер Ірина (дата підпису: 19.02.2019)
  • Осадчий Игорь (дата підпису: 19.02.2019)
  • Дубовик Виталия (дата підпису: 19.02.2019)
  • Білан Юля (дата підпису: 19.02.2019)
  • Сергій Чубатенко (дата підпису: 19.02.2019)
  • Микола Тимохін (дата підпису: 20.02.2019)
  • Sabrinas_87_611 (дата підпису: 20.02.2019)
  • Anashkina Elya (дата підпису: 20.02.2019)
  • Васильченко Наталья (дата підпису: 20.02.2019)
  • Лымарь Елена (дата підпису: 20.02.2019)
  • Litvin Dmitriy (дата підпису: 20.02.2019)
  • Мельник Олег (дата підпису: 21.02.2019)
  • Kostenko Galinka (дата підпису: 21.02.2019)
  • Александровна Татьяна (дата підпису: 21.02.2019)
  • Павленко Віта (дата підпису: 21.02.2019)
  • Babenko Oksana (дата підпису: 21.02.2019)
  • Kosenko Roman (дата підпису: 21.02.2019)
  • Kosenko Liubov (дата підпису: 21.02.2019)
  • Перемей Богдан (дата підпису: 21.02.2019)
  • Мыгыт Елена (дата підпису: 21.02.2019)
  • Sergienko Alla (дата підпису: 21.02.2019)
  • Синельник Елена (дата підпису: 21.02.2019)
  • Кривенко Костя (дата підпису: 21.02.2019)
  • Кучеренко Евгения (дата підпису: 21.02.2019)
  • Савченко Марина (дата підпису: 21.02.2019)
  • Михайлик Людмила (дата підпису: 22.02.2019)
  • Kostetska Anna (дата підпису: 22.02.2019)
  • Karpov Viktor (дата підпису: 22.02.2019)
  • Таибов Рамазан (дата підпису: 22.02.2019)
  • Забарна Алла (дата підпису: 22.02.2019)
  • Vadim Vadim (дата підпису: 22.02.2019)
  • Karpan Vadim (дата підпису: 22.02.2019)
  • Александр Ухарский (дата підпису: 22.02.2019)
  • Плиска Артур (дата підпису: 22.02.2019)
  • Басараб Наталья (дата підпису: 22.02.2019)
  • Рыбак Дмитрий (дата підпису: 22.02.2019)
  • Богдан Данченко (дата підпису: 22.02.2019)
  • Гопак Ольга (дата підпису: 22.02.2019)
  • Гувелякина Оксана (дата підпису: 22.02.2019)
  • Ткаченко Сергей (дата підпису: 22.02.2019)
  • Скрипник Александр (дата підпису: 22.02.2019)
  • Осадча Юля (дата підпису: 22.02.2019)
  • Eugenia Jenia (дата підпису: 23.02.2019)
  • Slipak Volodymyr (дата підпису: 23.02.2019)
  • Котко Олег (дата підпису: 23.02.2019)
  • Куренной Дмитрий (дата підпису: 23.02.2019)
  • Zimen Marina (дата підпису: 23.02.2019)
  • Ka Nat (дата підпису: 23.02.2019)
  • Левандовская Татьяна (дата підпису: 23.02.2019)
  • Тимошенко Данііл (дата підпису: 23.02.2019)
  • Artemenko Sergey (дата підпису: 23.02.2019)
  • Галущенко Ирина (дата підпису: 23.02.2019)
  • Plotnikov Ruslan (дата підпису: 23.02.2019)
  • Крохмаль Рома (дата підпису: 23.02.2019)
  • Гончарова Инга (дата підпису: 23.02.2019)
  • Коваленко Геннадий (дата підпису: 23.02.2019)
  • Козлов Віктор (дата підпису: 23.02.2019)
  • Романыч Рома (дата підпису: 23.02.2019)
  • Сенатор Николай Александрович (дата підпису: 23.02.2019)
  • Сорочан Александр (дата підпису: 23.02.2019)
  • Кот Сергей (дата підпису: 23.02.2019)
  • Hetmanets Anna (дата підпису: 23.02.2019)
  • Гетманец Елена (дата підпису: 23.02.2019)
  • Євзюра Владимир (дата підпису: 23.02.2019)
  • Гетманец Олександр (дата підпису: 23.02.2019)
  • Чичагова Светлана (дата підпису: 23.02.2019)
  • Bityak Ivan (дата підпису: 23.02.2019)
  • Chernova Katya (дата підпису: 23.02.2019)
  • Bagackaya Irina (дата підпису: 23.02.2019)
  • Mirzoyev Samir (дата підпису: 23.02.2019)
  • Грошева Настасія (дата підпису: 23.02.2019)
  • Щугарев Павел (дата підпису: 23.02.2019)
  • Самарский Денис (дата підпису: 23.02.2019)
  • Терещенко Анастасия (дата підпису: 23.02.2019)
  • Soshko Roman (дата підпису: 23.02.2019)
  • Ігнатенко Володимир (дата підпису: 23.02.2019)
  • Holovina Valery (дата підпису: 23.02.2019)
  • Melnik Anna (дата підпису: 23.02.2019)
  • Щербина Наташа (дата підпису: 23.02.2019)
  • Сопільняк Вікторія (дата підпису: 23.02.2019)
  • Щербина Олег (дата підпису: 23.02.2019)
  • Макс Комаровский (дата підпису: 23.02.2019)
  • Fedyai Anastasia (дата підпису: 23.02.2019)
  • Пластун Димка (дата підпису: 23.02.2019)
  • Голобородько Юлия (дата підпису: 23.02.2019)
  • Левченко Здоренко Анна (дата підпису: 23.02.2019)
  • Мирошниченко Елена (дата підпису: 23.02.2019)
  • Тищенко Анна (дата підпису: 23.02.2019)
  • Romanenko Nickolay (дата підпису: 23.02.2019)
  • Avramenko Anna (дата підпису: 23.02.2019)
  • Шевченко Вікторія (дата підпису: 23.02.2019)
  • Андрій Рева (дата підпису: 23.02.2019)
  • Kobka Jura (дата підпису: 23.02.2019)
  • Старицына Анна (дата підпису: 23.02.2019)
  • Горбунова Екатерина (дата підпису: 23.02.2019)
  • Kalashnik Valeriy (дата підпису: 23.02.2019)
  • Шаталов Макс (дата підпису: 23.02.2019)
  • Дмитренко Аня (дата підпису: 23.02.2019)
  • Ganzha Tanyhka (дата підпису: 23.02.2019)
  • Dorosch Alex (дата підпису: 23.02.2019)
  • Stetsenko Max (дата підпису: 23.02.2019)
  • Yavtushenko Artur (дата підпису: 23.02.2019)
  • Залевський Валерій (дата підпису: 23.02.2019)
  • Kaplan Mariam (дата підпису: 24.02.2019)
  • Короткая Анна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Бондар Саша (дата підпису: 24.02.2019)
  • Сериков Сергей (дата підпису: 24.02.2019)
  • Малеваная Марина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Андейко Евгений (дата підпису: 24.02.2019)
  • Фоминов Дмитрий (дата підпису: 24.02.2019)
  • Тимченко Ігор (дата підпису: 24.02.2019)
  • Зорин Андрей (дата підпису: 24.02.2019)
  • Андрущенко Володимир (дата підпису: 24.02.2019)
  • Krinica Pavel (дата підпису: 24.02.2019)
  • Хільченко Ігор (дата підпису: 24.02.2019)
  • Мершук Николай (дата підпису: 24.02.2019)
  • Садун Даяна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Садун Геннадий Васильевич (дата підпису: 24.02.2019)
  • Шепетило Наталия (дата підпису: 24.02.2019)
  • Пухир Валентина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Byrlai Olga (дата підпису: 24.02.2019)
  • Kandalova Tatiana (дата підпису: 24.02.2019)
  • Бражник Олег (дата підпису: 24.02.2019)
  • Оксана Темченко Оксана (дата підпису: 24.02.2019)
  • Алексеева Вероника (дата підпису: 24.02.2019)
  • Mironovich Andrew (дата підпису: 24.02.2019)
  • ермакова ольга (дата підпису: 24.02.2019)
  • Тимченко Елена (дата підпису: 24.02.2019)
  • Ryabokon Oleh (дата підпису: 24.02.2019)
  • Лучко Владимир (дата підпису: 24.02.2019)
  • Tkachenko Ilona (дата підпису: 24.02.2019)
  • Ostrinskyi Dmytro (дата підпису: 24.02.2019)
  • Pohityn Kostya (дата підпису: 24.02.2019)
  • Капустинская Светлана (дата підпису: 24.02.2019)
  • Нечипоренко Валентина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Козубенко Виктор (дата підпису: 24.02.2019)
  • Власенко Вася (дата підпису: 24.02.2019)
  • Заболотный Владимир (дата підпису: 24.02.2019)
  • Скоробагатько Анна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Andreeva Alina (дата підпису: 24.02.2019)
  • Світлана Дудар (дата підпису: 24.02.2019)
  • Скоробагатько Валентина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Осадченко Алексей (дата підпису: 24.02.2019)
  • Дубовий Ігорь (дата підпису: 24.02.2019)
  • Заболотная Ксюша (дата підпису: 24.02.2019)
  • Олійник Валентина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Людмила Мила (дата підпису: 24.02.2019)
  • Семенюк Мирослава (дата підпису: 24.02.2019)
  • Семенюк Наталія (дата підпису: 24.02.2019)
  • Чорнобривець Олександр (дата підпису: 24.02.2019)
  • Korolenko Alla (дата підпису: 24.02.2019)
  • Marinak Tanya (дата підпису: 24.02.2019)
  • Лузан Світлана (дата підпису: 24.02.2019)
  • Karpenko Vladislav (дата підпису: 24.02.2019)
  • Чорнобривець Тетяна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Semenova Natalya (дата підпису: 24.02.2019)
  • Терещенко Михайло (дата підпису: 24.02.2019)
  • Левин Кирилл (дата підпису: 24.02.2019)
  • Келеп Елена (дата підпису: 24.02.2019)
  • Савченко Владимир (дата підпису: 24.02.2019)
  • Куцовол Яна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Бабенко Наталія (дата підпису: 24.02.2019)
  • Максімова Инна (дата підпису: 24.02.2019)
  • Надежда Надежда (дата підпису: 24.02.2019)
  • Чижевський Віталій (дата підпису: 24.02.2019)
  • Кульженко Вікторія (дата підпису: 24.02.2019)
  • kulzenkodmutro_3177 (дата підпису: 24.02.2019)
  • Kovalenko Alex (дата підпису: 24.02.2019)
  • Prus Den (дата підпису: 24.02.2019)
  • Грозовский Вадим (дата підпису: 24.02.2019)
  • Грошев Володимир (дата підпису: 24.02.2019)
  • Мершук Екатерина (дата підпису: 24.02.2019)
  • Карпенко Людмила (дата підпису: 24.02.2019)
  • Mershuk Nina (дата підпису: 24.02.2019)
  • Ruzhyn Galyna (дата підпису: 24.02.2019)
  • Kornienko Svitlana (дата підпису: 24.02.2019)
  • Osadcha Iryna (дата підпису: 24.02.2019)
  • Savchuk Vasyl (дата підпису: 24.02.2019)
  • Andreyev Dmitry (дата підпису: 24.02.2019)
  • Холодна Олександа (дата підпису: 24.02.2019)
  • Pidgorna Tetyana (дата підпису: 24.02.2019)
  • Vasil Simonenko (дата підпису: 24.02.2019)
  • Lanovoy Denis (дата підпису: 24.02.2019)
  • Максим Маценко (дата підпису: 24.02.2019)
  • Gafisova Marina (дата підпису: 24.02.2019)
  • Півненко Світлана (дата підпису: 24.02.2019)
  • Костюк Артём (дата підпису: 25.02.2019)
  • Кучай Наталія (дата підпису: 25.02.2019)

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.00 - Гра-випробування "Котигорошко", Заклад загальної середньої освіти № 12

13.00 - Міський конкурс "Подорож по алеї правових знань", Міський будинок культури. мала зала

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Чергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

14.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 - Невідомі сторінкі історії Сміли: "Яків Водяний. Повернення із небуття", Міський будинок культури, мала зала

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

21 жовтня

16.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ - "Явір" - "Олімп", Стадіон "Авангард"

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ