Закрити

ДО УВАГИ

ветеранів війни, учасників бойових дій, учасників війни, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів родин ветеранів та членів сімей загиблих

 

         У м. Славутичі Вишгородського району Київської області, під управлінням Міністерства у справах ветеранів України, діє Соціально-психологічний центр який надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.

Основні види послуг, що надаються Центром:

правові – консультації юриста з питань чинного законодавства в режимах онлайн і офлайн; допомога в оформленні запитів, звернень, зачв; юридичне супроводження;

психологічні - консультації психолога в режимах онлайн і офлайн; групи підтримки та самодопомоги;

соціальні – майстер-класи, семінари, круглі столи, групи розвитку; тренінги з набуття психологічних навичок пошуку роботи; зустрічі з фахівцями різних напрямків; заходи із патріотичного виховання; відзначення важливих дат; технічна підтримка (друк, сканування, набір тексту);

фізкультурно-оздоровчі: заняття у тренажерному залі; фізкультурно-оздоровчі заходи на свіжому повітрі; масаж з використанням масажного крісла;

інформаційні: психоедукація (психологічна просвіта); видання електронного «Вісника правової а психологічної допомоги», буклетів, листів тощо; розвиток спільнот ветеранів та членів їх сімей;

Також, при Центрі діє служба психологічної а правової допомоги «Телефон довіри», метою діяльності якого є розширення доступу до кваліфікованих послуг і правової підтримки ветеранів УБД та їх близьких.

Номери «Телефону довіри»:   095 945 69 40;     067 850 91 16.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 18.00.    Перерва з 13.00 до 14.00.

 

До уваги організацій - надавачів житлово-комунальних послуг!

 

Постановою КМУ від 16 вересня 2022 р. № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» передано функції з призначення та виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійному фонду України. 

Пенсійний фонд України з 1 грудня 2022 р. здійснюватиме призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, виконавцям комунальних послуг необхідно здійснити реєстрацію до 1 січня 2023 р. електронних кабінетів на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України.

Звертаємо увагу! Пунктом 50 Положення про порядок призначення житлових субсидій визначено, що для призначення житлових субсидій на запит уповноважених органів у п'ятиденний строк з дня його отримання подаються відомості про:

забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами - управителями, об'єднаннями, виконавцями комунальних послуг, у яких зазначається:

-   розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги;

- суму простроченої понад три місяці (на дату подання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув, а також суму простроченої понад три місяці (на дату подання такої інформації) заборгованості з оплати абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг.

Уповноважений орган не призначає (не розраховує) житлову субсидію на житлово-комунальні послуги, що надаються управителями, об'єднаннями, виконавцями комунальних послуг, які не подали відомостей про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами, зокрема щодо:

розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги;

розміру внесків/платежів об'єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги в такому будинку.

 

Евакуація рятує життя!

Алгоритм дій:

Крок 1. Залиште заявку за номерами: 15-48 — Гаряча лінія з кризових питань Мінреінтеграції.

Для всіх громад: (098) 890-33-18;

м. Краматорськ: (099) 415-65-54;

м. Костянтинівка: (093) 420-18-83;

м. Часів Яр: (099) 712-03-59;

м. Соледар: (095) 385-60-71;

м. Миколаївка: (050) 814-85-45;

Для евакуації тяжко хворих і осіб з інвалідністю просимо телефонувати за номерами: (099)710-48-72 (096)108-60-48 (099) 311-53-14 (096) 108-52-24 (099) 311-53-36

Крок 2. Дістаньтеся визначеного місця збору. Звідти вас на БЕЗКОШТОВНОМУ автобусі відвезуть до евакуаційного потягу у Покровськ.

Крок 3. Сядьте на БЕЗКОШТОВНИЙ евакуаційний потяг у Покровську до безпечного місця.

Крок 4. Оселіться у підготованому місці для проживання. Проживання БЕЗКОШТОВНЕ. Після поселення ви будете забезпечені належним рівнем соціального захисту, зокрема отримаєте одноразову грошову допомогу. 

 

Евакуація рятує життя!

Додаткові соціальні гарантії після евакуації:

• Безкоштовне житло;

• Безкоштовне харчування;

• Гуманітарна допомога;

• Психологічна допомога;

• Медична допомога тощо;

• Соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога».

Щомісяця надається грошова допомога: для осіб з інвалідністю та дітей З 000 гривень;

                                                                для інших осіб 2 000 гривень;

Разова грошова допомога: для осіб з інвалідністю та дітей З 000 гривень; для інших осіб 2 000 гривень;

 

Пошук зниклих під час війни в Україні

Міністерство соціальної політики розглянуло лист громадської організації "За сімейні цінності" від 25.03.2022 про створення чат-боту для пошуку зниклих під час війни в Україні та повідомляє.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну триває процес переміщення мешканці в з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

Для пошуку зниклих рідних підчас війни в Україні створено чат-бот "Знайди рідних", який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв'язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування.

Чат-бот створено у взаємодії з громадською органі за цією "Міжнародна асоціація кібербезпеки", "Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку" , міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.

Крім того, розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, інформацію про місце з находження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій.

Посилання на чат-бот "Знайди рідних": https://t.me/Family_Seaгch bot.

Також, чат-бот додатково містить відео інструкцію для полегшення користування: https://www.youtube.com/watch?v=q40SwaQ5xrs.

 

https://kyivcity.gov.ua/pilhy_dovidky_ta_sotsialnyi_zakhyst/chat-bot_znaydi_ridnikh_dlya_poshuku_zniklikh_ridnikh/

 

 

 

МОЖЕШ ДОПОМОГТИ ТА ПРИХИСТИТИ  ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ?

 

ТИ: маєш кімнату, будиночок, який ти можеш безкоштовно надати тимчасовим переселенцям.

ВОНИ: тікають від авіа ударів та боїв, де росія напала на нашу країну та знищує її.

МИ: сервіс «ДОПОМАГАЙ» https://shelter.dopomagai.org на якому ти можеш розмістити житло, а вони його знайти, Сервіс розроблено командою волонтерів ІТ - спільноти разом з Міністерством розвитку громад та територій та з Міністерством з питань реїнтиграції тимчасово окупованих територій України.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

- Якщо в тебе є житло, ти можеш розмістити про це оголошення на сайті https://shelter.dopomagai.org, а той хто шукає його там знайде.

  • або зателефонувати за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), якщо у тебе немає смартфону чи доступу до Інтернет, щоб розмістити оголошення чи знайти прилисток самостійно.

Переваги сервісу:

  • Оператори регулярно обдзвонюють оголошення, щоб перевірити стан їх актуальності.
  • Власники житла отримують СМС-нагадування з проханням актуалізувати свої оголошення через веб-сайт або гарячу лінію.
  • В кожної зі сторін є можливість залишити відгук чи скаргу на власника чи переселенця, яку оператори кол-центру перевіряють вручну, що  дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв.

Якщо у вас є де прийняти тимчасових переселенців, які змушені були полишити свої домівки та евакуюватися, - додайте, будь-ласка, своє оголошення за допомогою «ДОПОМАГАЙ»!

 

 

Ти був вимушений покинути власну оселю під час війни?

 

Шукаєш тимчасовий безкоштовний прихисток для себе та своєї сім’ї?

 

Шукай житло за допомогою сервісу «ДОПОМАГАЙ» https://shelter.dopomagai.org який розробла команда волонтерів ІТ - спільноти разом з Міністерством розвитку громад та територій та з Міністерством з питань реїнтиграції тимчасово окупованих територій України.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

- якщо ти шукаєш безкоштовне житло (кімнату чи будинок) для себе та своєї сім’ї, ти можеш зайти на сайт https://shelter.dopomagai.org та знайти прилисток серед сотен оголошень від небайдужих людей.

  • або зателефонувати за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно для дзвінків через всіх операторів зв’язку України), наші оператори готові допомогти вам у пошуку, якщо у вас немає смартфону чи доступу до Інтернет, щоб знайти прилисток самостійно.

Переваги сервісу:

  • Оператори регулярно обдзвонюють оголошення, щоб перевірити стан їх актуальності.
  • В кожної зі сторін є можливість залишити відгук чи скаргу на хоста чи переселенця, яку оператори кол-центру перевіряють вручну, що  дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв.

Якщо у вас є де прийняти тимчасових переселенців, які змушені були полишити свої домівки та евакуюватися, - додайте, будь-ласка, своє оголошення за допомогою «ДОПОМАГАЙ»!

 

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

виконавчого комітету Смілянської міської ради

 

Начальник управління  -  Прокоф’єв Микола Олександрович

                                             тел. (04733) 2-44-87, І поверх, каб. № 2

 

Заступник начальника управління – Костюченко Дмитро Володимирович

                                                                 тел. (04733) 2-44-87, І поверх, каб. № 3 

                                                              

Основні завдання:

забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці, зайнятості населення;

призначення та виплата соціальної допомоги, адресної грошової допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, установлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та пільг з оплати житлово-комунальних послуг;

розроблення та організація виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування;

здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи; 

підготовку цільових місцевих програм зайнятості та заходів щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття;

забезпечення реалізації державної політики у сфері соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення, зокрема особам похилого віку, з інвалідністю, ветеранам війни (в тому числі учасникам АТО/ООС), особам, на яких поширюється чинність законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, багатодітним, молодим сім’ям, сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам, іншим категоріям осіб, які згідно із законодавством України мають право на пільги та отримання житлових субсидій;

забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для їх безперешкодного доступу до об'єктів соціальної інфраструктури;

реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників антитерористичної операції) та інших категорій осіб, які згідно із законодавством України мають право на пільги; розроблення та виконання відповідних регіональних програм;

виконання програм і заходів у сфері соціального захисту населення, спрямованих на покращення становища сімей, забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок і чоловіків у політичному, економічному та культурному житті, протидії дискримінації за ознакою статі та торгівлі людьми;

організація надання соціальних послуг;

соціальний захист населення

ДО УВАГИ  ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ  ОСІБ -  БЛАНКИ  ЗАЯВ

 

БЛАНК  ЗАЯВИ  ПРО ВЗЯТТЯ  НА ОБЛІК  ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНОЇ  ОСОБИ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

29.03.2023 о 10.00 - чергова сесія

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13 

Блок радіо тясмін

Слухати онлайн