mun_rozvitok:

Повідомдення про визначення форми управління багатоквартирним будинком № 35 по вул. Захисників України

На  виконання ч. 1 ст. 9, ч. 6, 7 ст. 10, ч. 5 ст. 13 Закону України              «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку»  №  417-VIII,  30 вересня 2018 року співвласниками багатоквартирного будинку № 35 по  вул. Захисників України   м. Сміла  визначено форму управління багатоквартирним будинком - управління будинком зборами співвласників.

Повідомдення про визначення форми управління багатоквартирним будинком № 34 по вул. Б. Хмельницького

На  виконання ч. 1 ст. 9, ч. 6, 7 ст. 10, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку»  №  417-VIII,  14 червня 2018 року співвласниками багатоквартирного будинку № 34 по  вул. Б. Хмельницького   м. Сміла  визначено форму управління багатоквартирним будинком - управління будинком зборами співвласників.

Оголошення про визначення форми управління багатоквартирним будинком № 13 по вул. І. Франка!

На  виконання ч. 1 ст. 9, ч.ч. 1, 2, 6, 7 ст. 10, ч. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості  здійснення права власності у багатоквартирному будинку»  №  417-VIII,  29 листопада 2017 р. року співвласниками багатоквартирного будинку № 13 по  вул. І. Франка    в  м. Сміла  визначено форму управління багатоквартирним будинком - управління будинком зборами співвласників.

8-14 травня

Тимчасова виставка «Пройшла війна стежками долі», Міський краєзнавчий музей

9 травня

10-00  Мітинг та покладання квітів біля Меморіалу Слави, Міський парк культури та відпочинку

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог " СТАТУТУ територіальної громади міста Сміли ".

Ознайомитися з статутом територіальної громади міста Сміли

можна в розділі "Нормативні документи / СТАТУТ МІСТА /Стаття  16. Звернення і петиції, місцеві ініціативи смілян"

В разі порушення вимог цього СТАТУТУ , Ваш голос не буде врахований.

Надання житлових субсидій

NSZU