Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

 

Стипендіати у  І півріччі 2019 року

                                                                                                                                                                                                               

 

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Заклад, в якому навчається

Заклад, в якому здобув перемогу

Результативність

Прізвище

 керівника

1.

Артеменко  Софія Олександрівна

Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер"

Дитяча школа мистецтв

 

І місце у міжнародній олімпіаді «Осінь-2018»

 

II місце у І-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво»

ІІ премія у Міжнародному дитячому фестивалі у конкурсі «Світ фантазій»

 

І премія в Регіональному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ талантів твої, Черкащино-2018»

 

ІІ премія на Міжнародному фестивалі мистецтв

«Жайворонок»

Miskolc, Угорщина

Мандро

Л.В.

2.

Боруц Ростислав Юрійович

Броварське вище училище фізичної культури і спорту

Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІ та ІІІ місця у міжнародному турнірі з вільної боротьби,

два І, ІІ, ІІІ місця у всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Пономаренко В.А.

3.

Василенко Роман Андрійович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

ДЮСШ «Олімп»

ІІ місце у чемпіонаті України з легкої атлетики, І та ІІ місця у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики

Чернявська К.М.

4.

Грязнов Богдан Олегович

Навчально-виховний комплекс «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум»

ДЮСШ «Олімп»

три ІІІ місце у чемпіонаті України з веслування і каное

Пристайлова Т.В.

5.

Гульбіщева Юлія Андріївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат ІІ ступеня VІ  Міжнародного фестивалю –конкурсу інструментально

го, вокального, хореографічного, театрального,  циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!»;

І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

Симоненко С.І.

6.

Далібожак Софія Іванівна

Навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

НВК  «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з німецької мови, ІІІ місце з української мови та два другі місця   з історії та біології

Самчук К.В.

Приходькіна К.І.

Денщиков Ю.В.

Яковлєва І.О.

7.

Даніч Анатолій Павлович

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат ІІІ ступеня VІ  Міжнародного фестивалю –конкурсу  інструментально

го, вокального, хореографічного, театрального,  циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!»;

ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

Каптенко Г.В.

8.

Дончук Іванна Сергіївна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

Будинок дитячої та юнацької творчості

Лауреат ІІІ ступеня VІ  Міжнародного фестивалю –конкурсу  інструментально

го, вокального, хореографічного, театрального,  циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво!»;

ІІ, ІІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»

Каптенко Г.В.

9.

Желдак Каріна Анатоліївна

Навчально-виховний комплекс «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум»

ДЮСШ «Олімп»

ІІ, два ІІІ місця у Чемпіонаті України, два І місця у Кубку України з годзю – рю карате

Пітенко С.А.

10.

Кравчук Валерія Михайлівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

ДЮСШ «Олімп»

два І місця у чемпіонаті Європи з хортингу,

два І місця у Кубку України з хортингу

Левченко А.М.

11.

Кутовий Єгор Андрійович

Смілянська

загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

№ 10

Регіональний центр «Інваспорт»

І та ІІІ місця у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з   футболу та легкої атлетики

Дем’яненко Н.Т.

12.

Лядова Діана Олексіївна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

ДЮСШ «Олімп»

три І місця у чемпіонаті України з традиційного карате

Ковбаса С.М.

13.

Ніколайчк Аліна Максимівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

Будинок дитячої та юнацької творчості

І місце у міжнародному дитячому фестивалі –конкурсі мистецтв «Соняшник»,

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»

Опара С.Є.

14.

Пономаренко Ярослава Святославівна

Смілянська

загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

№ 10

ДЮСШ «Олімп»

два І місця у чемпіонаті Європи з хортингу,

два І місця у Кубку України з хортингу

Левченко А.М.

15.

Сергієнко

Юрій

Вікторович

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Дитяча школа мистецтв

 

 

І премія на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»  в номінації музичне мистецтво III вікова група

 

Диплом І ступеня обласного конкурсу з сольфеджіо серед учнів ДМШ та ДШМ «Ключ до майстерності-2018»

Яхненко О.В.

 

 

 

 

 

 

 

Ахсахалян  Г.Р.

 

 

16.

Стахурський Давид Олександрович

Смілянська  загальноосвітня школа

 І – ІІІ ступенів

№ 2

Регіональний центр «Інваспорт»

І у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з футболу

Дем’яненко Н.Т.

17.

Торгало Маргарита Володимирівна

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»

НВК «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 15»

ІІІ місце у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії»

Гладка О.М.

18.

Федоренко Олександра Анатоліївна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №11

Будинок дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти»,

ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»

Букіна Л.В.

19.

Хлівна

Аліна Ігорівна

Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер"

Дитяча школа мистецтв

 

 

Призер ІІ ступеня у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Gold Star Fest»

 

ІІ місце у VII Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської молоді. В рамках молодіжного фестивалю «Таланти об’єднують країну», номінація – естрадний вокал

 

Сьомченко С.І.

20.

Шейко Маргарита Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

Будинок дитячої та юнацької творчості

І місце у всеукраїнській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання;

І та ІІ місця у Всеукраїнському вокально – хореографічному конкурсі «Великий осінній ArtPeopleFest»,

ІІ місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти»

ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»

Корсун О.В.

Букіна Л.В.

 

Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

22 січня

10.00 - Мітинг до дня Соборності України, Привокзальна площа біля  пам’ятника Т.Г.Шевченку

10.30 - Покладання квітів до пам'ятного знаку Якову Водяному, Привокзальна площа Північного вокзалу

13.00 - Круглий стіл «І Соборною бути…» - до дня Соборності України, Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім.О.Журливої

14.00 - Позачергове засідання виконавчого комітету, Мала зала Будинку рад

15.00 – Урочистості та святковий концерт до Дня Соборності України, Міський будинок культури

23 січня

11.00 - Духовний профіль / Засідання клубу «З райдугою в серці» «Невиправний мрійник і поет» до  85 річчя від дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №1

14.00 - Літературна зустріч з письменниками Смілянщини «Пам’яті Тодося Осьмачки», Бібліотека філія №3

14.30 - Засідання виконавчого комітету, Будинок рад, мала зала

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

11.00 - Прийом по особистим питанням громадян заступником міського голови Павлом Кондратенко

15.00 - Культурно-просвітницький захід "Життя героїв Крут або пригоди українського Робінзона", Міський будинок культури, мала зала

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

25 січня

9.00 - Другий тур Відкритого чемпіонату міста з волейболу «Патріоти Смілянщини», НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

10.00 - Відкрита першість міста із шашок серед дітей та учнівської молоді, присвячена Дню визволення Сміли від нацистських загарбників, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ