Закрити

ОГОЛОШЕННЯ

про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою для підготовки лоту до земельних торгів

 

За результатами конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га, (землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення) по вул. Промисловій, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, який відбувся 23.07.2021 року, переможцем обрано ТОВ "Землеустрій та оцінка".

Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної діяльості

 

Відповідно до рішення міської ради від 24.06.2021 № 17-129/VІІІ "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в районі вул. Червономіської" оголошується проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки у м. Сміла Черкаської області.

Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної діяльості

Відповідно до рішення міської ради від 28.05.2021 № 15-100/VІІІ "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Мазура" оголошується проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки у м. Сміла Черкаської області.

Оголошення про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної діяльості

Відповідно до рішення міської ради від 28.05.2021 № 15-100/VІІІ "Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в районі вул. Євгенія Войцехівського" оголошується проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки у м. Сміла Черкаської області.

Оголошення про проведення відбору виконавця робіт із землеустрою

 

Відповідно до пункту 1 рішення Смілянської міської ради від 24.06.2021 № 17-96/VІІІ "Про підготовку лоту до земельних торгів" Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста (далі – Управління) здійснює підготовку лоту до земельних торгів, виступає організатором земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності.

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельної ділянки

 

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельних ділянок

За результатами конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди земельних ділянок:

Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області закликає власників земельних ділянок та орендарів перевірити відомості про свої земельні ділянки

Міськрайонне управління у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області вже вкотре звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру (ДЗК).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 16:00 

Телефон: +38 063 668 22 13