Заходи благоустрою міста

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

ЧОЦЗ

ЛІЦЕЙ "ЛІДЕР" - КОЛИСКА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН СМІЛИ
17.09.2019 | 08:04

16 вересня наш ліцей мав за честь вітати міжнародну делегацію гостей із міста-побратима Сміли

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ
17.09.2019 | 08:51

Продовжується Чемпіонат Черкаської області з футболу серед команд першої ліги.

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
17.09.2019 | 09:00

Педагоги школи №3-колегіуму постійно прагнуть до саморозвитку та самоосвіти, тому вони є пост

ЗВЕРНЕННЯ ДО КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ СКАРГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ - ДІЄВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ПРАВ
17.09.2019 | 09:22

До Комісій з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, створених при Міністерстві ю

ЗМАГАННЯ У ШАХОВОМУ КЛУБІ "МАЯК"
17.09.2019 | 09:51

14 вересня відбулися Відкриті змагання з шахів м.

ШАХОВО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР "БІЛА ТУРА"
17.09.2019 | 09:55

14 вересня в рамках програми святкових заходівдо Дня міста у міському парку культури і відпоч

СТАТРУВАВ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА З МІНІ-ФУТБОЛУ 2019 РОКУ "ЛОКОМОТИВ ЛІГА"
17.09.2019 | 10:05

14 вересня стартував відкритий чемпіонат м.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

12 жовтня

10.00 - VІ тур Відкритого чемпіонату м. Сміла з міні-футболу 2019 року «Локомотив – ліга», Стадіон "Локомотив"

10.00 - Кубковий турнір з тенісу (серед вихованців середньої та старшої груп), Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Концерт до Дня українського козацтва, Клуб мікрорайону Гречківка

13 жовтня

12.00 - V тур Чемпіонату Черкаської області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (І коло), Стадіон "Юність"

16.00 - Вечір відпочинку у клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

14 жовтня

10.00 - Покладаня квітів до пам'ятних знаків Якова Водяного, Площа північного вокзалу станції ім. Т.Шевченка

11.00 - Вшанування та покладення квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, Площа перед Будинком Рад

15.30 - Заняття в школі волонтерів, Міський будинок культури

15 жовтня

12.00 - Сторітеллінг «Сила нескорених» до Дня захисника України, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

16 жовтня

12.30 - Бібліографічний огляд «Дивовижні історії з життя тварин», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

14.00 - Фінал міських змагань з футболу "Шкіряний м'яч", Стадіон "Юність"

15.00 - VI тур Чемпіонату області 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд (1 коло), ДЮСШ  «Олімп» - «Дніпро», Стадіон "Юність"

17 жовтня

11.00 - Зустріч із дитячою письменницею, громадською діячкою Ларисою Ніцой: «Читайте як морозиво», Центральна дитяча бібліотека

11.00 - Бібліотерапія / Засідання клубу «Тисяча мудрих сторінок» до Всеукраїнського дня бібліотек, Бібліотека філія №1

13.30 - Урок - дискусія «Колектив починається з мене», Спеціалізована БФ для дітей Ім.Т.Шевченка

13.30 - Година спілкування «Спорт мужніх –мотокрос» (Знайомтесь:  Дмитро Кугот та Артем Вовк – юні смілянські спортсмени), Бібліотека філія №2

15.00 - Позачергова сесія міської ради, Сесійна зала Будинку рад

18 жовтня

10.00 - Тренінги з комп’ютерної грамотності, Бібліотека філія №5

14.00 - Міські змагання з настільного тенісу, Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

14.00 - Ігротека настільних ігор, Бібліотека філія №5

15.30 - Молодіжна акція до Європейського дня протидії торгівлі людьми, Центральна площа

16.00 - Козацька естафета "Козацькому роду нема переводу", Будинок дитячої та юнацької творчості

19 жовтня

10.00 – Закриття чемпіонату міста з міні-футболу 2019 року, Стадіон "Локомотив"

17.00  - Фікси –шоу – «Обережно Фіксики», Міський будинок культури

20 жовтня

12.00 - VI тур чемпіонату області серед дитячо-юнацьких команд (1 коло) ДЮСШ, Стадіон "Авангард"

14.00 -  Вечір відпочинку в клубі для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

15.00 - XIV тур Першості області з футболу серед команд першої ліги, Стадіон "Авангард"

17.00 – Святковий концерт національного хору ім. Григорія Верьовки, Міський будинок культури

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ