02.03.2021 | 08:08

У період з 23 по 25 лютого в спортивному комплексі Академії футболу і футзалу у Білозір’ї 10 команд змагалися за нагороди чемпіонату Черкаської області з футзалу серед юнаків U-15 (2006-2007р.н.) сезону 2020-2021рр.

Почалися змагання з групового етапу, далі були стикові зустрічі і ігри за призові місця.

У матчі за 3 місце команда ДЮСШ Монастирище переграла ДЮСШ Звенигородка і виборола бронзові медалі. У фіналі смілянський «Явір-ДЮСШ Олімп» здолав команду «Зоря-Академія» (Білозір’я) і, відповідно, став володарем золотого комплекту нагород.

Відразу після завершення чемпіонату відбулося нагородження команд, та кращих гравців першої четвірки учасників.

У церемонії нагородження взяли участь: президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, п’ятиразовий чемпіон світу, срібний призер Олімпійських Ігор в Сеулі з веслування на байдарках та каное, директор ДЮСШ «Олімп» (Сміла) Олександр Мотузенко, віце-президент Асоціації футзалу Черкаської області Богдан Розсоха, голова комітету дитячо-юнацького футзалу АФЧО Віталій Прудніков.

Кращі гравці:

✓Марченко Віталій («Явір – ДЮСШ Олімп»);

✓Гегельський Олександр (ДЮСШ Звенигородка);

✓Пархомець Віталій (ДЮСШ Монастирище);

✓Пасічніченко Владислав («Зоря-Академія»).

Підсумкові місця:

✖1 місце – «Явір-ДЮСШ Олімп» Сміла;

✖2 місце – «Зоря-Академія» Білозір’я;

✖3 місце – ДЮСШ Монастирище;

✖4 місце – ДЮСШ Звенигородка;

✖5 місце – ДЮСШ Маньківка;

✖6 місце – ДЮСШ Кам’янка;

✖7 місце – ФК «Тальне -ДЮСШ»;

✖8 місце – «Зоря» Драбів;

✖9 місце – ЛНЗ Лебедин;

✖10 місце – ДЮСШ Канів.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія