Закрити

23 серпня Україна відзначає державне свято, присвячене одному з державних символів України - День Державного Прапора України, адже саме 23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

Учні та педагогічні працівники ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», студенти та викладачі Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ взяли активну участь в урочистому внесенні 100-метрового полотнища  Державного Прапора України. Поява такого прапора викликала неабияке піднесення у смілян. Люди вигукували: „Слава Україні!”, Героям слава!” і „Герої не вмирають!”.

Також, молодіжний громадський актив міста  взяв  участь у молодіжній акції «Я українець, і цим пишаюсь!», яку організував відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.  Перехожі були зацікавленні заходом та охоче залишати свої привітання з Державного Прапора України та Днем незалежності України. Діти дошкільного віку отримали в подарунок повітряні кульки жовтого та блакитного кольорів.

Бажаємо нашій Україні щастя, добробуту та мирного неба!

                                                                       Відділ молоді та спорту

 управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради

Зображення: 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13