ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

07.08.2020 | 11:27

Благоустрій набережної водосховища р. Тясмин між вул. Незалежності та вул. Шолом Алейхема в м. Сміла Черкаської області”, Україна бере участь у 4 виданні конкурсу “Європейська Нагорода”. Триває процес відбору об’єктів до Гранд-фіналу змагань.

Заявник: Управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету Смілянської міської ради

Інвестор: Кошти місцевого бюджету, інвестиції ФОП Овчаренко Віктор Степанович

Будівельна компанія: ФОП Костенко Владислав Миколайович

Дизайнер / архітектор: Остапенко Олександр В’ячеславович

«ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» – це міжнародний конкурс будівництва, який є найбільшим в Європі. Мета конкурсу – просування, підтримки та нагородження цінних модернізацій і нових конструкцій.

Конкурс започаткований у Польщі. За 23 років існування в Польщі і 3 роки на європейському ринку «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» створила надійний бренд та виконав вагому роль у підвищенні обізнаності про значення архітектури, модернізації історичних об’єктів, нових конструкцій, ідей та пристосувань. 1022 реконструкцій і нових конструкцій – це кількість об’єктів, які були взяли у конкурсі протягом останніх двох років.

Конкурс відкритий для інвесторів, архітекторів і будівельних компаній, які зацікавлені, щоб показати свої досягнення. Реконструкції або нові будівельні проекти повинні бути від 2000 року. На першому етапі конкурсу учасники повинні заповнити заявку і надати інформацію про свої проекти.

Учасники отримують:

• просування на сайтах  “ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА” та “Moдернізація Року”,  на сторінках в соціальних мережах Facebook, Linkedin, а також на сайтах та сторінках медіа-партнерів усіх країн Європи;
  • диплом за участь в першому етапі конкурсу;
  • запрошення на урочисту церемонію, яка проходить в Королівському замку у Варшаві;
  • унікальну монету конкурсу – мін. 3 об’єкти.

Конкурс «ЄВРОПЕЙСЬКА НАГОРОДА» має другий етап, коли почесне журі відвідало всі об’єкти та прийняти рішення щодо переможців категорій. Учасники, які отримали  місце у другому етапі конкурсу запрошуються на церемонію, де оголошуються та нагороджуються переможці.

Церемонія нагородження традиційно проходить в Королівському замку у Варшаві щороку, який прикрашає концерт польської національної пісні і танцю «Шльонськ» ім. Станіслава Хадини.

1 жовтня

14.30 Святковий концерт до Дня працівників освіти, Міський будинок культури

1-5 жовтня

Традиційний турнір з футболу "Діти за мир" (юнаки 2007-2008, 2009-2010 р.н.)

4 жовтня

10.00 Відкриті обласні змагання з веслуванняна байдарках і каноє, присвячені пам'яті загиблих воїнів АТО, Центральна набережна

15.00 ІІ тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд І ліги, стадіон "Авангард"

Надання житлових субсидій