30.03.2021 | 14:26

Цього року ремонтні та будівельні роботи в рамках програми Президента «Велике будівництво» охопили вже 1960 км доріг міжнародного та національного значення і 215 об’єктів, розташованих у 23 областях країни. Про це повідомив Укравтодор на своїй сторінці у Facebook.

Із поліпшенням погодних умов на дороги усіх областей, крім Чернівецької, змогла вийти важка техніка. На даний час на державних автошляхах триває вирубка порослі, очищення узбіч, фрезерування. В окремих областях, де дозволяють погодні умови, стартувало влаштування асфальтобетонного покриття. Загальна протяжність об’єктів, на яких ведуться роботи, становить 1960 км.

Крім цього, активні роботи вже відбуваються на 215 об’єктах, 55 з яких – штучні споруди. Тривають процедури закупівель, здійснюються підготовчі заходи до початку робіт. На штучних спорудах проводять роботи, які можливо виконувати в зимовий період (тобто ті, що не пов’язані з влаштуванням асфальтобетонного покриття).

Ремонтну техніку можна побачити на таких маршрутах:

✓М-03 Київ – Харків – Довжанський;

✓М-04 Знам’янка — Луганськ – Ізварине;

✓М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка;

✓М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;

✓М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече;

✓М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський;

✓М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші;

✓Н-03 Житомир – Чернівці;

✓Н-07 Київ – Суми – Юнаківка;

✓Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь;

✓Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – ✓Рогатин – Бібрка – Львів;

✓Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига;

✓Н-12 Суми – Полтава;

✓Н-13 Львів – Самбір – Ужгород;

✓Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв;

✓Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань;

✓Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів;

✓Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка.

Як заявляв раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, цього року планується будівництво, ремонт та реконструкція 6500 км доріг в усіх регіонах України.

Пресслужба Черкаської ОДА

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу