Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

Правова допомога

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

07.02.2020 | 08:27

Соціально й психологічно реабілітувати, допомогти з вирішенням юридичних питань, із пошуком роботи чи відновленням документів, соціально інтегрувати та підготувати до самостійного життя. Ці та інші питання допомагають вирішувати в обласному центрі соціально-психологічної допомоги та соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці два заклади функціонують в Смілі. Сюди приїздив з робочим візитом перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець.

Керівниця обласного центру соціально-психологічної допомоги Людмила Бабич розповіла, що в ньому можуть перебувати люди, які опинилися в складних життєвих обставинах, з усіх районів області. У приміщенні 6 житлових кімнат, 20 ліжко-місць, 10 осіб персоналу, поміж яких і юрисконсульт, психолог, соціальний педагог.

– Надаємо невідкладну допомогу, – говорить пані Людмила. – Визначаємо коло проблем, діагностуємо та виводимо з кризового стану. Маємо зробити це впродовж трьох місяців, оскільки саме таким є термін тутешнього перебування. За цей час маємо вивести людину зі складного стану. Приміром, нині в закладі мешкає 13 осіб, із них 5 матерів з дітками, зокрема із Золотоноші, Сміли, Чигирина, які не мають власного житла. Загалом серед клієнтів Центру жертви сімейних конфліктів, а також насильства, вимушено переселені та ін. Ми ж натомість допомагаємо працевлаштуватись, влаштовуємо дітей в садочок, вчимо формувати власний бюджет, у цілому соціалізуємо.

Додамо, фахівці Центру застосовують різні методи психодіагностики. Проводять первинне оцінювання випадку, складають індивідуальний план роботи фахівців, в подальшому намагаються збалансувати їхній психологічний стан при допомозі провідних методик психокорекції,  занять з конфліктології.

Щодо соціальної допомоги: у Центрі навчають організації побуту, виховання та догляду за дітьми. Тут надають і юридичні консультації. Зокрема, щодо прав, обов’язків, також оформлення пільг, державної соціальної допомоги, складання необхідної документації тощо.

Соціально інтегрують, готуючи до самостійного життя, і мешканців обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (від 15 до 18 років та від 18 до 23 років).  Гуртожиток розміщений в будівлі, де функціонує й обласний центр соціально-психологічної допомоги. Натепер, за словами керівника Олександра Єзерського, там перебуває 21 особа. Основне завдання – створити соціально-побутові умови та надати соцпослуги з підтриманого проживання, соціально інтегрувати та реінтегрувати.

Упродовж минулого року в закладі перебувало 26 осіб. Кільком допомогли працевлаштуватись, деяких поставили на квартирний облік, навчили соціально-побутовим навичкам, налагодили зв’язки з родиною, здійснили медичне обстеження, допомогли з придбанням одягу та взуття, з оформленням відсутніх документів та ін. Окремі з колишніх мешканців беруть участь в АТО/ООС.

Зазначимо, обидва заклади утримуються за рахунок обласного бюджету. Видатки на 2020 рік обласного центру соціально-психологічної допомоги сягають 1,150 млн грн, соціального гуртожитку – 1,017 млн грн.

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ

 

covid-19

 

 

 

 

NSZU