10.10.2018 | 15:30

Мабуть, немає зараз такої людини, яка б не була знайома з конструктором LEGO. Легендарна гра побачила світ понад 60 років тому. І з тих пір конструктор незмінно користується популярністю.Граючи з LEGO, діти розвивають дрібну моторику, логічне та образне мислення, вчаться проявляти фантазію, коли збирають деталі за своїм задумом.

Конструктор LEGO об’єднує абстрактні поняття з явищами з реального життя за допомогою цікавої практичної методики. Цю методику творчо застосовують на уроках учителі початкових класів школи №3-колегіуму. Досвідом з цього питання вчителі ділились 8 жовтня, коли до нас у заклад завітали гості – тренер з LEGOFoundation  Олена Шуляк, яка є представником Міністерства освіти і науки України, координатором проекту по використанню LEGO в освітньому процесі в Черкаській області, Людмила Добровольська, завідувач відділу початкового навчання Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Валентина Руденко, завідувач міського методичного кабінету.

Гості протягом дня спілкувались з педагогами, адміністрацією, учнями, батьками, подивились, як організовано сучасний освітній простір закладу, відвідали уроки в 2-х, «пілотних» класах. Найбільше емоцій у них викликали різноманітні ігрові вправи на уроках, адже вчителі Наталія Свір та Наталія Маценко з метою зацікавлення учнів застосовували проблемні ситуації, фокусували увагу в грі з LEGO на процес, а не на кінцевий продукт, заохочували дітей до спілкування і творчості. Олена Михайлівна, яка раніше проводила з нашими педагогами тренінги, зазначила, що під час уроків навчилась разом з дітьми багатьом цікавим вправам. Вона подякувала директору Тетяні Карло та творчим педагогам за ефективне використання LEGO в освітньому процесі закладу.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Громадський бюджет