ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

21.02.2020 | 14:14

Саме з такої теми нещодавно на базі школи №3-колегіуму пройшов семінар заступників директорів з виховної роботи Черкаського району Директор Тетяно Карло особисто  презентувала роботу закладу та провела для гостей оглядову екскурсію школою.

Учасники семінару мали можливість відвідати різноманітні за тематикою та формами проведення заходи: майстер-клас «Квітка мого життя» (вчитель англійської мови Світлана Шульга), тренінг «Платформа  «Classtime» і позакласна робота в контексті сучасної парадигми освіти» (вчитель української та французької мов та класний керівник 8-А класу Світлана Павлик), ознайомитися з історично-краєзнавчою роботою в контексті позакласної діяльності закладу (вчитель історії, класний керівник 7-А класу Сергій Мачуський), здійснити загадкову  подорож в країну Флікерів (вчитель фізики та астрономії, класний керівник 6-Б класу Ольга Чуйко), ознайомитися з сучасними новинками для батьківської громадськості на тренінгу «На шляху до взаємодії» (вчитель початкових класів, класовод    2-Б класу Інна Кодола). Вчитель інклюзивного класу  Олена Кирилова розповіла присутнім про те, що «Інклюзивна освіта – це рівні можливості, рівні права». У творчій майстерні з учителем трудового навчання Галиною Поповою гості отримали справжню насолоду та із натхненням виготовили квітку «Йо-Йо», Підсумковим етапом роботи семінару стало засідання виховної лабораторії, яку презентувала заступник директора Світлана Гаращенко з питання «Шлях до успіху».

Прес-центр школи №3-колегіуму