09.12.2019 | 16:14

7 грудня 2019 року в м. Сміла відбулася відкрита першість м. Сміла з карате та шиайкемпо «ПЕРША СХОДИНКА-2019» за сприяння управління освіти, молоді та спорту і спортивного клубу «МОНАРХ». А також пройшов відкритий Кубок Черкаської області з карате «КУБОК МОНАРХА».

Ці змагання проводяться вже 15 років поспіль та стали традиційними, зібравши цього разу під одним дахом учасників із таких міст:Сміла, Черкаси, Київ, Львів, Червоноград, Суми, Ямпіль, Золотоноша.З великою жагою до перемоги учасники змагалися між собою, виборюючи першість в своїй категорії.

Не обійшлося і без хвилювань, адже відкрита першість м. Сміли з карате та шиайкемпо «ПЕРША СХОДИНКА» зібрала юних спортсменів, які вперше виходили на татамі спробувати свої сили та отримати досвід в поєдинках. Долаючи страх, маленькі каратисти впевнено показували, на що здатні. Завдяки настановам тренерів та потужній підтримці батьків і команди спортсмени вперше змогли отримати почесне звання чемпіона.

Чемпіони спортивного клубу «МОНАРХ»:

Розділ КАТА ШОТОКАН

Розділ КАТА РЕНГОКАЙ

Підопригора Ярослав - 3 місце

Приходько Іван - 3 місце

Чемпіони спортивного клубу «СПАРТА»:

Розділ КАТА ШОТОКАН

Кобенко Артем - 2 місце

Ткаченко Максим – 3 місце

Охрименко Роман – 3 місце

Морозов Данил - 1 місце

За результатом загальнокомандного залікувідкритого Кубку Черкаської області з карате «КУБОК МОНАРХА»спортивний клуб «Монарх» (м. Сміла, тренер Пітенко С.А.) зайняв 1-е загальнокомандне місце.Саме високий рівень підготовки та рішучість каратистів дали змогу показати чудовий результат.

Отже, вітаємо юних чемпіонів!!!

Бажаємо юним спортсменам завжди залишатися на висоті, продуктивно працювати і постійно розвиватися.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

15.00 - Культурно-просвітницький захід "Життя героїв Крут або пригоди українського Робінзона", Міський будинок культури, мала зала