Муніципальний розвиток

Асоціація міст України

Календар новин

пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд пн вт ср чт пт сб нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

Онлайн-спостереження

Портал адміністративних послуг

Фонд соціального страхування

 

09.12.2019 | 16:14

7 грудня 2019 року в м. Сміла відбулася відкрита першість м. Сміла з карате та шиайкемпо «ПЕРША СХОДИНКА-2019» за сприяння управління освіти, молоді та спорту і спортивного клубу «МОНАРХ». А також пройшов відкритий Кубок Черкаської області з карате «КУБОК МОНАРХА».

Ці змагання проводяться вже 15 років поспіль та стали традиційними, зібравши цього разу під одним дахом учасників із таких міст:Сміла, Черкаси, Київ, Львів, Червоноград, Суми, Ямпіль, Золотоноша.З великою жагою до перемоги учасники змагалися між собою, виборюючи першість в своїй категорії.

Не обійшлося і без хвилювань, адже відкрита першість м. Сміли з карате та шиайкемпо «ПЕРША СХОДИНКА» зібрала юних спортсменів, які вперше виходили на татамі спробувати свої сили та отримати досвід в поєдинках. Долаючи страх, маленькі каратисти впевнено показували, на що здатні. Завдяки настановам тренерів та потужній підтримці батьків і команди спортсмени вперше змогли отримати почесне звання чемпіона.

Чемпіони спортивного клубу «МОНАРХ»:

Розділ КАТА ШОТОКАН

ЛомакінДан - 1 місце

Мінаєв Максим - 2 місце

Гончаренко Гліб - 3 місце

Глущенко Тимофій - 3 місце

Розділ КІХОН-ІППОН

Приходько Іван - 1 місце

Мінаєв Максим - 2 місце

Глущенко Тимофій  - 3 місце

Гончаренко Гліб - 3 місце

Кільчевська Ліза - 1 місце

Івахно Марія - 2 місце

ЛомакінДан - 1 місце

Підопригора Ярослав - 2 місце

Тихоненко Олександр - 3 місце

Клімович Влад - 3 місце

Розділ ШИАЙ ІППОН

Гончаренко Гліб - 1 місце

Прозор Андрій - 2 місце

Глущенко Тимофій - 1 місце

Мінаєв Максим - 2 місце

Приходько Іван - 3 місце

ЛомакінДан - 1 місце

Клімович Влад - 2 місце

Кільчевська Ліза - 1 місце

Івахно Марія - 2 місце

Підопригора Ярослав - 1 місце

Тихоненко Олександр - 2 місце

Розділ ШИАЙ ГОХОН

Гончаренко Гліб - 1 місце

Прозор Андрій - 2 місце

Підопригора Ярослав - 1 місце

Тихоненко Олександр - 2 місце

ЛомакінДан - 1 місце

Клімович Влад - 2 місце

Кільчевська Ліза - 1 місце

Івахно Марія - 2 місце

Глущенко Тимофій - 2 місце

Приходько Іван - 3 місце

Мінаєв Максим - 3 місце

Розділ КАТА ГОДЗЮ-РЮ

Мінаєв Максим - 1 місце

Приходько Іван - 2 місце

Гончаренко Гліб - 3 місце

Глущенко Тимофій - 3 місце

ЛомакінДан - 1 місце

Підопригора Ярослав - 2 місце

Тихоненко Олександр - 3 місце

Клімович Влад - 3 місце

Кільчевська Ліза - 1 місце

Івахно Марія - 2 місце

Розділ КАТА РЕНГОКАЙ

ЛомакінДан - 1 місце

Клімович Влад - 2 місце

Тихоненко Олександр - 3 місце

Підопригора Ярослав - 3 місце

Кільчевська Ліза - 1 місце

Івахно Марія - 2 місце

Гончаренко Гліб - 1 місце

Мінаєв Максим - 2 місце

Глущенко Тимофій - 3 місце

Приходько Іван - 3 місце

Чемпіони спортивного клубу «СПАРТА»:

Розділ КАТА ШОТОКАН

Кобенко Артем - 2 місце

Ткаченко Максим – 3 місце

Охрименко Роман – 3 місце

Морозов Данил - 1 місце

За результатом загальнокомандного залікувідкритого Кубку Черкаської області з карате «КУБОК МОНАРХА»спортивний клуб «Монарх» (м. Сміла, тренер Пітенко С.А.) зайняв 1-е загальнокомандне місце.Саме високий рівень підготовки та рішучість каратистів дали змогу показати чудовий результат.

Отже, вітаємо юних чемпіонів!!!

Бажаємо юним спортсменам завжди залишатися на висоті, продуктивно працювати і постійно розвиватися.

 

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту

Реєстрація на сайті

Анонс тижня

24 січня

10.30 - Інформаційний компас «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,  Бібліотека філія №3

15.00 - Культурно-просвітницький захід "Життя героїв Крут або пригоди українського Робінзона", Міський будинок культури, мала зала

19.00 - Концерт народного артиста України Миколи Гнатюка, Міський будинок культури

Радіо - нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Гірка пам’ять Голокосту» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Бібліотека філія №1

25 січня

9.00 - Другий тур Відкритого чемпіонату міста з волейболу «Патріоти Смілянщини», НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

10.00 - Відкрита першість міста із шашок серед дітей та учнівської молоді, присвячена Дню визволення Сміли від нацистських загарбників, НВК «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

26 січня

12.00 - Концерт  творчого колективу «Світлиці» та клубу для людей поважного віку «Відпочинок», Міський будинок культури

27 січня

Радіосюжет «На скрижалях пам’яті» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Читальний зал ЦМБ ім.О.Журливої

28 січня

11.00 - Літературно-театралізоване свято: «Мандрівка в країну дитинства» до 90-річчя  В. Нестайка, Центральна дитяча бібліотека

12.00 - Концерт до 76-ї річниці вигнання нацистів із Сміли, Клуб мікрорайону Мала Яблунівка

12.00 - Циркова вистава для дітей, Міський будинок культури

29 січня

10.00 - Відкриття меморіальної дошки визволителю міста від нацистських загарбників - почесному громадянину міста Сміли В.І. Москальцю, Фасад міської дитячої бібліотеки

10.30 - Мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, Міський парк культури та відпочинку

11.00 - Виставка дитячого малюнка "Сміла непереможна", Молодіжна акція "Польовий конверт", Фойє Міського будинку культури

11.30 - Урочистості з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з міста, Міський будинок культури, мала зала  

13.00 - Святковий  концерт до дня визволення м. Сміла від нацистських окупантів, Будинок культури  ім. Т. Шевченка
14.00 - Година пам’яті «Вони загинули за Україну» до Дня пам’яті Героїв Крут, Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої

30 січня

13.00 - Літературній вечір «Чуття великої любові» - до 85-річчя до дня народження Василя Симоненка, Бібліотека філія №4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про електронні петиції

Шановні користувачі сайту, якщо Ви бажаєте створити нову петицію, або проголосувати за  вже створену, то дотримуйтесь вимог "Положення про електронні петиції".

Ознайомитися з Положенням про електронні петиції можна в розділі "Нормативні документи / Інші нормативні документи"

В разі порушення вимог цього Положення, Ваш голос не буде врахований.

FM радіо "ТЯСМИН” 106.4

Профіль у соціальній мережі

Державні інформаційні ресурси

 

Картинки по запросу СУБСИДІЇ

КЕС

 

ОБЮ