Заходи благоустрою міста

ЧОЦЗ

22.03.2019 | 08:34

А Ви знаєте, що гра з конструктором ЛЕГО може перетворитись на захопливу подорож до Країни Знань, допомогти у вивченні всіх шкільних предметів, навчити працювати разом в одній команді, домовлятись та дружити? А вчителі школи №3-колегіуму не тільки знають про це, а й вміють навчити своїх учнів з користю грати в таку цікаву гру та поділитись з колегами досвідом ефективного використання ЛЕГО в освітньому процесі.

20 березня наш заклад знову зустрічав гостей. До нас з’їхались педагоги з різних куточків України на семінар, який був проведений в рамках  кущової сесії – обміну досвідом у рамках концепції реалізації державної політики «Нова українська школа» для педагогів Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей за підтримки Міністерства освіти і науки України та фонду the LEGO Foundation. Учасниками семінару були вчителі других пілотних класів та заступники директорів пілотних закладів освіти. У роботі семінару також взяли участь начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова, начальник відділу освіти Марія Яцина, завідувач методичного кабінету Валентина Руденко, методист методичного кабінету Світлана Сигида.

На початку зустрічі роботу школи №3-колегіуму презентували директор Тетяна Карло та заступник директора Олена Золотоверха. Чудовим привітанням для гостей став концерт, який підготували з учнями заступник директора Світлана Гаращенко та вчитель музичного мистецтва Валентина Ткач. Крокуючи шкільними коридорами під час екскурсії по закладу, наші гості змогли оцінити комфорт та затишок створеного в школі №3-колегіумі сучасного освітнього середовища.

А далі гості відвідали уроки в початковій школі з використанням конструкторів ЛЕГО: додавали, віднімали, розв’язували задачі з учнями 1-Б класу на уроці математики (вчитель Інна Кодола), вивчали нові слова англійською мовою в 1-В класі (вчителі Тетяна Григорів, Людмила Кієнко), досліджували світ із учнями 2-А класу (вчитель Наталія Свір), вслухувались у мелодійність рідної мови в 2-Б класі на уроці української мови (вчитель Наталія Маценко).

На конференції, яка стала підсумком роботи всеукраїнського семінару, колеги-педагоги дали високу оцінку проведеним заходам. Дякували за роботу та представлений досвід куратор проекту в Україні від фонду the LEGO Foundation Олена Шуляк, куратор проекту в Черкаській області Ніна Плясунова, проректор з наукової роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Галина Назаренко, керівник лабораторії початкової освіти інституту Людмила Добровольська.

Прес-центр школи №3-колегіуму

18 червня

10.00 Віртуальна мандрівка:  «Не лише Джекі Чан і дракони»  (2019 – рік Китаю в Україні)

Центральна дитяча бібліотека;

11.00 Вікторина «Відкрий для себе Черкащину»

Центральна дитяча бібліотека;

19 червня

Радіосюжет « Збережемо пам’ять про Подвиг»

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

21  червня

18.00 - Випускний вечір - гімназія ім. В. Т. Сенатора

20.00 - Випускний вечір  ЗОШ №3 – колегіум

22 червня

10.00 – Мітинг  з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Міський парк культури і відпочинку;

17.30 - Випускний вечір ЗОШ №10, «Прощавай,  рідна  школа !»

Будинок культури  ім. Т.Г. Шевченка;

23 червня

18.00 – Випускний вечір навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

24 червня

Радіосюжт « Енергетика слова С.Носаня

Юнацький сектор ЦМБ ім.О.Журливої;

25 червня

Літературна він’єтка + Радіо- нарис з циклу «Бібліотека у мікрофона» «Олена Пчілка: грані таланту» до  170 р. від дня народження

Бібліотека філія №3;

27 червня

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

14.00 – Урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції

Міський будинок культури (мала зала);

14.00 - Випускний вечір Смілянського промислово-економічний коледжу ЧДТУ

16.00 – Випускний вечір Смілянського коледжу харчових технологій

29 червня

16.00 - фестиваль «СМІЛА МОЛОДЬ-FEST»

Міський парк культури і відпочинку.