Закрити
04.03.2021 | 16:28

4 березня у малій залі Будинку рад під головуванням голови ради кварткомів Марії Костенко відбувся семінар голів квартальних комітетів міста. У роботі семінару взяв участь перший заступники міського голови Олександр Лисенко, заступник міського голови Тетяна Карло.

За дорученням міського голови Сергія Ананка, заступники привітали з ювілеєм голову кварткому № 19 Олександру Плятченко.

Ювілярці побажали щастя, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту та здійснення всіх мрій.

Заступник міського голови Тетяна Карло проінформувала, що у 2017 році Уряд затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, вчителям більше не потрібно робити перепис, обходжуючи домівки та шукати дітей, не охоплених навчанням. Вона звернулася до присутніх з проханням, що у разі виявлення на кварткомі нових мешканців з дитиною, надавити інформацію про це управлінню освіти молоді та спорту.

Порушено питання про безпритульних тварин. Керівнки проінформували присутніх, що 7 березня у місто приїздить мобільна бригада фахівців, яка протягом двох тижнів буде займатися виловом, біостерилізацією та ідентифікацією безпритульних тварин.

Також, під час зустрічі обговорені питання щодо благоустрою міста, роботи громадського транспорту, освітлення вулиць приватного сектору.

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Ананко Сергій Васильович

Реєстрація на сайті

АНОНС ТИЖНЯ

 

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу

 

Муніципальний розвиток

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Міська«Гаряча лінія» з питань COVID-19: вакцинація під час пандемії

Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00 до 13:00 

субота-неділя 9:00 до 16.00

Телефон: +38 063 668 22 13