06.04.2021 | 16:35

8 квітня о 14-30 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про підготовку міського парку культури та відпочинку до роботи у весняно-літній період 2021 року.
  1. Про надання одноразової грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи
  1. Про схвалення цільової соціальної «Програми розвитку футболу в м.Сміла на 2021-2025 роки»
  1. Про надання згоди на списання основних засобів КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка» Смілянської міської ради
  1. Про передачу у власність (приватизацію) жилого приміщення у гуртожитку по вул. Незалежності,85 к.№52
  2. Про передачу у власність (приватизацію) жилого приміщення у гуртожитку по вул. В.Стуса,62 кв.№21
  3. Про квартирний облік
  1. Про проведення в м.Сміла щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»
  2. Про перенесення майданчика для роздільного збирання сміття
  3. Про затвердження розкладів руху пасажирського транспорту в м.Сміла
  4. Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ПрАТ «Смілянське АТП 17128»
  5. Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ФОП Меркулова В.Л.
  6. Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування для ФОП Плюти І.О.
  1. Про окремі питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).