14.04.2021 | 16:49

14-го квітня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася позачергова  сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 27 депутатів.

Присутніми одноголосно підтриманий проект рішення щодо прийняття на баланс КНП «Смілянська міська лікарня» основного засобу, адже в умовах сьогодення, як ніколи актуальним є питання сучасної діагностики.

З балансу управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації на баланс міської лікарні, в приймальне відділення передано ультразвукову діагностичну систему MyLab Sigma на загальну суму 1 775.0 тис.грн.

MyLab SIGMA - багатофункціональний портативний ультразвуковий апарат для повсякденної практики, що поєднує в собі інноваційні технологічні розробки, клінічно перевірені методи і мобільність.

26 липня о 14.30 – депутатські слухання (мала зала Будинку рад);

28 липня о 10:00 – чергова сесія міської ради (велика зала Будинку рад).