24.03.2021 | 14:10

24 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася одинадцята сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 26 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 102 питання.

На початку сесії виступив мешканець міста Іван Дзюбко, який затронув проблемні питання у різних сферах соціально-економічного розвитку міста. Депутат Валерій Трегубов запропонував створити тимчасову депутатську комісію по вивченню питань щодо роботи КП «Смілакомунтеплоенерго»: ризиків внесених змін до статуту підприємства, результатів проведеної у вересні 2020 року інвентаризації, нанесених збитків підприємству внаслідок надання дозволів на встановлення індивідуального опалення без врахування технічних умов по окремих будинках.

Представники ОСББ по вулиці Мічуріна, 22 звернулися з проханням відтермінування прийняття рішення з поділу земельної ділянки. Міський голова Сергій Ананко та секретар міської ради Юрій Студанс у коментарях зазначили, що даним рішенням частина земельної ділянки виділяється під двома будинками ОСББ, а інша – для будівництва передбаченого Генпланом міста третього житлового будинку замість облаштування паркінгу автомобілів. Відтермінування розгляду питання призведе до зростання заборгованості по платі за землю та відстрочки початку будівництва третього будинку. А від будівництва цього будинку місто зможе отримати квартиру для тих, хто знаходиться у черзі на житло.

Денис Буштрук виступив з інформацією відділу поліції № 2 Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території м. Сміла, відповів на запитання та пропозиції депутатів (доповідь буде опублікована додатково).

Депутати розглянули підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2020 рік, затвердили Програму з розробки Стратегії розвитку міста, затвердили положення про окремі структурні підрозділи виконавчого комітету та Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок», виділили 52 тис. грн на лікування 15 смілянам.

На сесії прийнято ряд рішень щодо комунальної власності міста: затверджено Порядок списання об’єктів комунальної власності, надана згода на приватизацію та передачу в оренду комунального майна, відчуження частини житлового будинку, внесені зміни до Програми поповнення статутного капіталу СКП «Вод Гео» на 2021-2022 роки. У рішенні щодо внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік проведено перерозподіл коштів у межах фондів головних розпорядників коштів.

Депутати міської ради розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань: розробки детального плану територій, надання дозволів на розробку проектів землеустрою, надання земельної ділянки в оренду та відведення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову, - всього біля 60 рішень.

24 вересня 8.40 засідання комісії з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я , соціального захисту, засобів масової ін-ї

24 вересня 9.00 позачергова сесія

25 вересня з 8.00 до 18.00  стадіоні РПЗ по вул. Мазура Кубок з мотокросу