ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

Образ Ветерана

09.07.2020 | 16:02

9 липня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 12 членів виконкому. На порядок денний було винесено 16 питань та 3 додаткових. Перед початком засідання міський голова прокоментував щодо вчорашньої ДТП, до якої причетні працівники управління ЖКГ: начальнику управління Олегу Федорову оголошено догану, працівники будуть звільнені відповідно до статті чинного законодавства.

Члени виконкому затвердили інструкцію з діловодства у виконавчому комітеті та визнали таким, що втратило чинність, рішення виконкому щодо порядку організації та здійснення контролю за виконанням документів. На засіданні прийняті рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 6-ти жителям міста на загальну суму 5,5 тис. грн та виплати допомоги на поховання 4-м мешканція по 1000 грн. кожному. Члени виконкому відповідними рішеннями передали у власність жиле приміщення у гуртожитку, надали дозвіл на видалення зелених насаджень за узгодженням з екологічними службами: 60 аварійних дерев по місту та 6 дерев у міському парку.

На засіданні членами виконкому були погоджені місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торговельні павільйони) навпроти будівлі № 78 по вулиці Кармелюка, надані дозвола на розміщення рекламних переносних стендів на вулицях міста. Членами виконкому розглянуті питання житлово-комунального господарства та прийняті відповідні рішення: затверджено акт визначення вартості об'єкту благоустрою (передача дороги по вулиці 40-річчя Перемоги, яка не була на балансі міста); про відключення будинку № 3 по пров. Бобринського від мереж централізованого опалення; про тимчасове закриття терміном на два тижні руху транспортних засобів на ділянці вулиці родини Бобринських від перехрестя з вулицею Чернишевського до перехрестя з вулицею Семена Палія, пов'язане з прокладанням мережі теплопостачання, з моменту завершення підготовчих робіт. Начальник управлінння ЖКГ Олег Федоров також озвучив додаткові проєкти рішень - про встановлення тарифів на 82 послуги для КНП "Смілянська міська поліклініка" та перерозподіл бюджетних призначень головного розпорядника коштів управління ЖКГ для виготовлення проєктно-кошторисної документації для ремонту вулиці Житомирської загальною вартістю до 1 млн. грн.

Члени виконкому також розглянули та прийняли відповідні рішення, підготовлені службою у справах дітей щодо соціального захисту неповнолітніх.

11 серпня

10.00 Відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное на призи срібного призера Олімпійських ігор Олександра Мотузенка, Центральна набережна

13 серпня

14.30 Засідання виконавчого комітету міської ради, Мала зала Будинку рад